نرم کننده مو 4 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • درخشان کننده
  درخشان کننده

  این نرم کننده طراوت بخش روزانه حاوی عصاره لیمو (با اثر درخشان كنندگی) بوده و زبري و خشكي مو را به درخشندگی فوق العاده ای تبدیل می نماید. همچنین رطوبت حیاتی مورد نیاز موها را فراهم کرده و طراوت و بوی خوش را برای موهای شما به ارمغان می آورد.

 • حجم دهنده
  حجم دهنده

  این نرم کننده، بهمراه خاصيت متعادل کننده آواپوهی، باعث آبرسانی و ازبین بردن درهمی و آشفتگی مو ها می شود. علاوه بر این، مو ها را جهت سرزندگی و آراستگی بیشتر ضخیم و پر تر نشان می دهد. از جمله عناصر کلیدی فرمول این نرم کننده، علاوه بر عصاره پاپایا و آواپوهی، افزونه رطوبت جزیره یا Island Moisture Plus می باشد كه ترکیبی است از روغن آکایی، روغن دانه میدوفوم و روغن جوجوبا. رطوبت افزوده جزیره مانع از دست دادن رطوبت شده، موها و ریشه سر را نرم نموده، باعث شبیه سازی رشد سلول شده و نرمي، لطافت و درخشندگی موها را به ارمغان می آورد.

 • بازسازی کننده
  بازسازی کننده

  ميوه ي پاپایا، داراي ماده ای طبیعی است که رطوبت را در خود حفظ می نمايد. اين ميوه سرشار از ویتامین هايي می باشد که ماده ی اصلی تشکیل دهنده تمام شامپو و نرم کننده های پاپایا است. اکنون با تزریق افزونه رطوبت جزیره یا همان Island Moisture Plus به اين نرم کننده و با ترکیب منحصر به فرد روغن جوجوبا، روغن آکایی،عصاره ی ریشه جینسینگ پاناکس و باقی دارو های گیاهی ،عملیات تقویت ،نرم کنندگی و رطوبت رسانی قوی مو دو چندان گردیده است.

 • ماسک مو
  ماسک مو

  تصور کنید در ساحلی با شنهای سفید هستید که با آبشارها و عطر میوه های استوایی احاطه شده است. آیا کسی حاضر است از این محیط دور شود؟ محصولات مراقبت مو پاپایا می توانند حمام گرفتن شما را تبدیل به یک رویای استوایی نمایند! ترکیبی از عصاره پاپایا و گیاهانی خوش رنگ و بو برای تقویت، آبرسانی و روح بخشی به موهای شما با مواد مغذی که هم سودمند هستند و هم رایحه ای بهشتی دارند.

نماد اعتماد الکترونیکی

فروش ویژه

آخرین مطالب