لوسیون بدن

محصولات صورت و بدن فیلینگ بیوتیفول (Feeling Beautiful) همه از عصاره های طبیعی گیاهان و میوه هایی از بخشایندگی مادر زمین می باشند که بمنظور منحصر به فرد کردن احساس شما با هم ترکیب شده اند.

لوسیون بدن 3 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • ترمیم کننده
  ترمیم کننده

  لوسیون بدن تقویت کننده غیر چرب به همراه روغن مرطوب کننده shea و سنبل هندی باعث آبرسانی و نرمی پوست می گردد. سری Feeling Beautiful فریمن طیف گسترده ای از محصولات مراقبت از پوست و بدن را شامل می شود و احساسی بهتر در شما و ظاهری جذابتر برایتان به ارمغان می آورد. این محصولات با استفاده از مواد اولیه طبیعی باعث پاکی و نرمی پوست می گردند.

 • ضد التهاب
  ضد التهاب

  لوسیون بدن آرامش بخش فریمن به همراه عصاره خیار و آلوئه ورا سریعا جذب پوست شده و باعث نرمی و آبرسانی به پوست های خشک می گردد. سری Feeling Beautiful فریمن طیف گسترده ای از محصولات مراقبت از پوست و بدن را شامل می شود و احساسی بهتر در شما و ظاهری جذابتر برایتان به ارمغان می آورد. این محصولات با استفاده از مواد اولیه طبیعی باعث پاکی و نرمی پوست می گردند.

 • استحکام بخش
  استحکام بخش

  لوسیون بدن استحکام بخش فریمن بهمراه نارگیل و گوآوا بافت و ظاهر پوست را تقویت نموده و باعث نرمی و لطافت آن می گردد.
  این لوسيون بدن با خاصیت مرطوب کنندگی نارگیل و گوآوا تقویت شده است. عطر نارگیل آن بسیار قوی می باشد و شما را یاد روز های تابستان خواهد انداخت! اگر طرفدار نارگیل نیستید بهتر است از این محصول بگذرید اما اگر از عطر قوی استوایی لذت می برید، این محصول واقعا ایده آل شما است.

نماد اعتماد الکترونیکی

فروش ویژه

آخرین مطالب