مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر کن با

قیمت
تومان تومان
تولید کننده
نمایش بیشتر نمایش کمتر
فیلتر

ریمل ابرو

ریمل ابرو

اگر یادتان باشد در گذشته با مسواک ابروهای خود را شانه می‌کردیم، یا با رنگ کردن پی در پی آن‌ها سعی می‌کردیم چشم‌های خود را جذاب کنیم و زیباتر دیده شویم. رنگ کردن بی وقفه ابرو برای پوشاندن قسمت‌های خالی آن، شانه کردن با وسایل غیر تخصصی و حتی استفاده از ریمل چشم برای ابروها اشتباهاتی بسیار رایج بودند و به همین علت محصولی مخصوص فرم دادن به ابروها لازم به نظر می‌رسید.

ریمل ابرو راه حلی بود که به ذهن تولید کننده‌های لوازم آرایشی رسید؛ نه چیزی شبیه به سایه ابرو که تنها رنگ داشته باشد و حجم ندهد و نه چیزی مانند مداد ابرو که کار اصلی اش رنگ دهی است. ریمل ابرو بسته بندی و براشی مانند ریمل چشم دارد، اما محتویات آن برای فرم دادن به ابروها فرموله شده و بهترین نتیجه را برای آن‌ها به عمل می‌آورد.

معجزه ریمل ابرو!

خرید ریمل ابرو به منظور حالت بخشیدن، پرپشت کردن و در مواردی رنگ دادن به ابروها است. این محصول ابتدا برای ابروهای نازک و کم پشت پیشنهاد می‌شد، اما حال می‌دانیم که معجزه ریمل ابرو شامل حال همه ما می‌شود و به واسطه آن می‌توانیم میکاپی ترندی داشته باشیم. قیمت ریمل ابرو و در کل محصولات آرایش ابرو زیاد نیست، مگر این که خواص تقویت کنندگی و درمانی داشته باشند.

 بسیاری از افراد دارای ابروهای حالت دار هستند، به طوری که تارهایی ناهماهنگ در ابروهای آن‌ها فر خورده است و یا رو به پایین و بالا می‌باشد. ریمل ابرو همین جا به کار می‌آید:

 •          زمانی که می‌خواهیم شکل ابروها را یکدست و مرتب کنیم.
 •          زمانی که قصد داریم حالت و جهت خاصی به ابروها بدهیم.
 •          زمانی که می‌خواهیم قسمت‌های خالی ابروها را بپوشانیم، ابرو‌ها را پرپشت نشان دهیم و به آن‌ها حجم بدهیم.
 •          زمانی که می‌خواهیم فرم ابروهایمان تا ساعات طولانی ثابت بماند.
 •          زمانی که می‌خواهیم به ابروها رنگ بدهیم.

افرادی که دارای ابروهای کمی هستند، با خرید ریمل ابرو می‌توانند ظاهری پهن به آن‌ها ببخشند و افرادی که دارای ابروهای پهن و زیادی هستند، فرم دلخواه خود را با استفاده از این محصول به دست می‌آورند. حال ممکن است بپرسید که خرید ریمل ابرو رنگی با ریمل چشم معمولی چه تفاوتی دارد، اگر قرار است محصولی رنگی را به ابروهای خود بزنیم چرا باید از ریمل ابرو استفاده کنیم؟ چرا خرید سایه چشم یا مداد را انجام ندهیم و به روش سنتی و آزمایش شده پیش نرویم؟

مشاهده بیشتر: سایه ابرو

فرق ریمل ابرو با ریمل چشم

این محصول سبک‌تر است، رنگدانه‌های آن کمتر اند و در رنگ‌های خنثی و متناسب با رنگ طبیعی ابرو موجود می‌باشد. ریمل چشم با رنگ طبیعی، معمولا سیاه یا قهوه‌ای است؛ اما ریمل ابرو رنگی دارای انواع رنگ‌ها شامل قهوه‌ای، سیاه، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، بژ و... است و برای هر فرد با هر رنگ ابرویی کارایی دارد. تنوع رنگ در این محصولات بسیار بالا است.

هدف از استفاده از ریمل چشم، این است که مژه‌ها به طور کامل سیاه شوند و تا جای ممکن قاب اطراف چشم را پر کنند، یعنی ریمل چشم معمولا سیاه است و افراد دوست دارد دور چشمشان خطی مشکی باشد، اما ریمل ابرو قرار است رنگی طبیعی به ابروها بدهد و تقریبا همرنگ ابروهای فرد انتخاب می‌شود.

چه کسانی می‌توانند از ریمل ابرو استفاده کنند؟

همان طور که گفتیم همه می‌توانند از ریمل ابرو استفاده کنند، اما افراد با ابروهای نازک، کمرنگ، کم پشت و بد حالت بیشترین تاثیر را از این محصول مشاهده می‌کند. کسی که خود دارای ابروانی پر و جذاب است، نیاز چندانی به آرایش ابرو ندارد و یا نیاز آن کمتر است. هنگامی که قسمتی از ابروها شد نمی‌کنند، فاصله بین موهای ابروها زیاد استد و توخالی به نظر می‌آیند، خرید ریمل ابرو ما را وسوسه می‌کند. این محصول روشی موقتی برای زیباسازی این بخش‌ها ست.

مشاهده بیشتر: مداد ابرو

انواع ریمل ابرو

ریمل ابرو به طور کلی دو نوع دارد:

 1.        ریمل ابرو ساده یا Clear
 2.        ریمل ابرو رنگی یا Tinted

ریمل ابرو بی‌رنگ

ریمل ابرو بی‌رنگ، یادآور ژل مو و حالت دهنده‌های ژلی مثل ژل ابرو است. این محصول رنگی ندارد و در صورت بالا بودن قیمت ریمل ابرو و اطمینان از اعتبار آن، سفیدی، پوسته پوسته و ریزش ایجاد نمی‌شود و ابرو تا ساعت‌ها ثابت باقی می‌ماند. ریمل ابرو بی‌رنگ به ابروهای طبیعی فرم می‌دهد و وظیفه اصلی آن حالت دهندگی است.

افرادی که ابروهای پرپشتی دارند و از رنگ ابروهای خود نیز راضی هستند، بایستی خرید ریمل ابرو بی‌رنگ را انجام دهند تا شکلی زیباتر به چشم‌های خود بدهند. افراد با ابروهای کم پشت، با استفاده از این محصول خالی بودن ابروهایشان را بیش از پیش نشان می‌دهند و تنها قادر اند آن‌ها را جهت دار و مرتب کنند. ریمل ابرو مد نظر نباید چسبندگی ایجاد کند و دیر خشک شود.

مشاهده بیشتر: رنگ ابرو

ریمل ابرو رنگی

اگر دوست دارید علاوه بر حالت دادن به ابروهای خود، رنگی زیبا و یکدست نیز به آن‌ها بدهید و از تنوع بالای رنگ‌ها برخوردار شوید، خرید ریمل ابرو رنگی گزینه خوبی برای شما است. کسانی که تار ابروهای نازکی دارند، قطر ابروهایشان کم است، ابروهایشان پرپشت نیستند و یا رنگ و حالت ناهماهنگی دارند، می‌توانند از ریمل ابرو رنگی استفاده کنند. این محصول یافت ابرو را ضخیم‌تر نشان می‌دهد، اما به گونه‌ای نیست که جمع شود و غیر طبیعی یه نظر برسد.

خرید ریمل ابرو رنگی نه تنها در رنگ‌های طبیعی، که در رنگ‌های فانتزی نیز ممکن است و البته طرفداران کمتری دارد. رنگ‌هایی مثل سبز، صورتی، قرمز، آبی و... برای این محصول وجود دارند و ابروها را عجیب و غریب و جالب می‌کنند. در کل نکته خوب درباره ریمل ابرو رنگی این است که تنوع رنگ‌های طبیعی آن بسیار بوده و با هر رنگ پوست، مو و رنگ طبیعی تبرویی سازگاری دارد.  قیمت ریمل ابرو رنگی با قیمت ریمل ابرو بی‌رنگ یکی است؛ مگر آن که رنگدانه‌های مرغوب یک کالا آن را از سایر محصولات گران‌تر کنند.  

رنگ ریمل ابرو

برعکس دیگر محصولات آرایشی که انتخاب آن‌ها سلیقه‌ای است و هر قدر هم که برای آن‌ها قانون بگذارند، باز هم ممکن است همه چیز نسبی باشد و به یک فرد بیاید و به دیگری نه، انتخاب و خرید ریمل ابرو چند قانون ثابت دارد؛ علت هم آن است که قرار است رنگ محصول را مطابق با رنگ ابروهای خودمان انتخاب کنیم و مشاهده تفاوت رنگی، کمی تیره‌تر و کمی روشن‌تر، خوشایند به نظر نمی‌رسد. اگر درباره ریمل ابرو با رنگ فانتزی حرف بزنیم اوضاع فرق دارد، اما در غیر این صورت باید حواسمان به رنگ این محصول باشد و دقتمان در انتخاب را بالا ببریم.

 •          افرادی که ابروهای مشکی دارند، باید از ریمل ابرو مشکی ملایم، بدون سایه ابرو و مداد ابرو استفاده کنند. این افراد همچنین می‌توانند خرید ریمل ابرو بی‌رنگ را انجام دهند. اگر محصول قهوه‌ای تیره و خاکستری نیز باشد و قرار دادن آن بر ابرو حالت مصنوعی ایجاد نکند، ممکن است به افراد با ابروهای مشکی بیاید. بستگی به مقدار پرپشتی و سیاهی ابروهای فرد دارد. استفاده از ریمل ابرو کاملا مشکی می‌تواند مصنوعی باشد.
 •          اگر موهای سر شما دارای رنگی با تناژ قرمز اند، استفاده از ریمل ابرو همرنگ با ابروهایتان و یا ریمل ابرو طلایی رنگ تناسب خوبی ایجاد می‌کند.
 •          بسیاری از افراد موهای روشن خود را تیره می‌کنند و یا پس از مدتی داشتن رنگ موی روشن، خسته می‌شوند و آن را تغییر می‌دهند؛ خرید ریمل ابرو کمی تیره‌تر از رنگ ابرو برای این افراد مناسب است.
 •          اگر چهره بوری دارید و موها و ابروهایتان روشن اند، برای دادن جلوه بیشتر به آن‌ها و از بین بردن حالت بی‌روح صورت از ریمل ابرو حداقل دو درجه تیره‌تر از ابروهای خود استفاده کنید.

نکات طلایی استفاده از ریمل ابرو

 •          این محصول را پیش از شروع آرایش چشم و کشیدن سایه و یا در مرحله انتهایی آرایش چشم استفاده کنید. استفاده از این محصول در انتهای آرایش رایج‌تر است.
 •          مرتب کردن ابروها با موچین یا روش‌های دیگر به زیباتر شدن نتیجه میکاپ شما کمک می‌کند.
 •          اگر طرفدار برداشتن ابروهای خود نیستید، با فرچه ‌ای تمیز آن را شانه کنید و بعد ریمل ابرو را روی آن قرار دهید. گوشه‌های داخلی ابرو را به سمت بالا، قسمت‌های میانی را به سمت کمان ابرو و انتها را به سوی دم ابرو جهت دار کنید.
 •          اگر فضای خالی بین تار ابروهایتان زیاد است از مداد ابرو یا سایه ابرو کمک بگیرید.
 •           ابتدا تاج ابرو و نقطه انتهای ابرو را مشخص کنید و با شناخت همه نقاط آن از ریمل ابرو استفاده کنید.
 •          با براش ریمل ابرو به ابروهایتان فرم بدهید و آن‌ها را حجیم کنید. کمان و انتهای ابرو را با ضربات طولانی و بخش داخلی را با ضربات سریع رو به بالا پر کنید. کمان و دم را تیزتر و واضح‌تر کرده و قسمت داخلی را کم حجم‌تر نشان دهید تا شکل طبیعی ابرو حفظ شود.
 •          به طور مستقیم و از پایین به بالا و در جهت رشد ابرو ریمل ابرو را به ابروهایتان بکشید.
 •           می‌توانید ابتدا ابروهای خود را با براشی عاری از مواد و تمیز به پایین شانه کنید و سپس به آن ریمل ابرو بزنید. این روش اثری همچون لیفت ابرو به جا می‌گذارد.
 •          حرکات فشاری کوتاه و ضربه‌های تند، سریع و سبک کمک می‌کنند که تار ابروها به خوبی از هم متمایز شود.
 •           محتویات اضافی ریمل ابرو را از براش پاک کنید، بعد آن را به ابروهایتان بزنید تا تکه‌های اضافه ایجاد نشوند.
 •          استفاده از کانسیلر همرنگ با پوست در اطراف ابرو ظاهرتان را بسیار آراسته می‌کند.
 •          به مقدار ریمل ابرو مصرفی خود دقت کنید و بدانید که مصرف بیش از حد آن نتیجه عکس می‌دهد.
 •           در صورت استفاده از محصولات آرایش ابرو قبل از ریمل ابرو، ابروی شما تمیز نخواهد بود و براش شما رنگی خواهد شد. لذا هر بار که از سایه ابرو یا مداد ابرو استفاده می‌کنید و بعد ریمل ابرو می‌زنید، پس از اتمام آرایش براش آن را تمیز کنید و اجازه ندهید محتویات ناخالص وارد بسته ریمل ابرو شوند.
 •          ریمل ابرو به راحتی خشک می‌شود، پس کارتان را سریع انجام دهید. در صورت خشکی ابرو و تمایل به استفاده دوباره ریمل ابرو، حالتی تکه تکه و بد به وجود می‌آید.
 •          ریمل ابرو معمولا ضد آب است. مراقب ریشه موهای خود باشید و اجازه ندهید مواد این محصول آن را تضعیف کنند. از پاک کننده آرایش چشم استفاده کنیدو یا دستمال مرطوب ملایمی را برای آن در نظر بگیرید.

مشاهده بیشتر: ژل و صابون ابرو

قیمت ریمل ابرو

ریمل ابرو که محصولی آرایشی است، در انواع و اقسام رنگ‌ها وجود دارد و برای همه سلیقه‌ها، رنگ‌های لباس، مو و پوست موجود است. برای آشنایی با این دنای جذاب و آسان شدن زیبایی چشم‌هایمان می‌توانیم پیشگام نگار مراجعه کنیم. این وبستایت، کالای انتخابی شما را در هر روزی که بخواهید به دستتان می‌رساند و جذابیتی بی‌همتا به دنبال دارد.

ادامه مطلبShow less

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام