حالت شب یا روز
اطلاعیه های مجله

بزودی منتشر خواهد شد.

اطلاعیه وجود ندارد.
لیست علاقمندی ها
رفتن به فروشگاه
حالت شب یا روز
اطلاعیه های مجله

بزودی منتشر خواهد شد.

اطلاعیه وجود ندارد.
لیست علاقمندی ها
رفتن به فروشگاه

راهنمای خرید بهترین رژ گونه

زمان مطالعه: 10 دقیقه

یکی از معیارهای قدمت‌دار زیبایی، داشتن گونه‌هایی رنگین و برجسته برای خانم‌ها است. زنان ثروتمند و افرادی که به زیبایی خود اهمیت می‌دادند، همیشه تلاش می‌کردند تا چهره‌ای شاداب و سرحال داشته باشند و یکی از راه‌های رسیدن به این هدف سرخ کردن گونه‌ها بود. در ادوار قدیم، مردان اروپایی دوران الیزابت و مردان قاجاری نیز چنین عملی را انجام می‌دادند که در نقاشی‌ها و آثار هنری قدیمی مشهود است. مردمان قدیم از وسایل و مواد مختلفی جهت رنگ دادن به چهره خود بهره می‌بردند و رنگدانه‌های طبیعی بسیاری را روی پوست خود امتحان می‌کردند. اکنون، محصولی آرایشی تحت عنوان رژ گونه در اختیار همه ما قرار دارد و نیاز به آزمون و خطا با مواد طبیعی و پیدا نکردن رنگ دلخواه یا احتمال مسمومیت از بین رفته است.

رژ گونه همچنان کاربرد اولیه خود را از دست نداده و وسیله‌ای است برای سرخ کردن گونه‌ها. اما ترندهای آرایشی تازه، نه آن چه در فشن شوها می‌بینیم، بلکه زندگی معمول، سبب می‌شوند که ما از سرخ کردن غیر طبیعی گونه‌های خود امتناع کنیم؛ مگر آن که خیلی جسور باشیم! منظور این است که اکنون لپ‌ها و گونه‌های خود را به وسیله بهترین رژ گونه قرمز و ناهماهنگ نمی‌کنیم، چرا که میکاپ در سال‌های گذشته به سمت طبیعی‌تر شدن رفته و به جز موارد استثنا، آرایش پوست را ملایم و مینیمال می‌بیند. در روش‌های آرایشی جدید ممکن است آرایش زیادی انجام دهید اما هیچ کدام به چشم نیایند. گویی در حال گریم کردن هستید و نمی‌خواهید کسی متوجه شود که پوستتان آرایش شده است. برای اطلاعات بیشتر در این باره بهتر است ترندهای پوستی 2021: هر چه کمتر، بهتر! را بخوانید.

بیشتر بخوانید: بهترین پنکیک کدام است و چرا؟

 

بهترین رژ گونه

 

از این مبحث که بگذریم، به وظایف تازه رژ گونه می‌رسیم. محصولی که اکنون در خدمت سایه انداختن در نقاط مختلف گونه قرار دارد و استخوان گونه را برجسته می‌کند. بهترین رژ گونه به زیباسازی صورت در هر شکل و شمایلی که داشته باشد کمک می‌کند و می‌تواند بسیار ملایم و ملیح یا بسیار تند و غلیظ باشد. این محصول در زاویه‌دار کردن صورت با استفاده از تکنیک‌های مختلف آرایشی نقش مهمی دارد و در فرایند کانتورینگ موثر است. بهترین رژ گونه شامل رنگدانه‌های متنوع و بی‌شماری است که برای تمام رنگ‌های پوستی و انواع آرایش‌ها آماده شده اند. چنین محصولی به پوست آسیب نمی‌زند و با نهایت لطافت و بدون چرب یا خشک کردن پوست، میکاپ را کامل می‌کند.

در ادامه لیست بهترین رژگونه که حاوی 4 محصول بی‌نظیر است را به شما معرفی خواهیم کرد. با خواندن ویژگی‌های هر یک از این محصولات و جمع بندی آن‌ها، متوجه خواهید شد که بهترین رژ گونه باید چگونه باشد. این محصولات دارای تنوع بافت بسیار همچون پودری، استیکی، کرمی و مایع است و می‌تواند مات یا درخشان باشد. رژ گونه گاه به عنوان پوشاننده عیوب پوستی نیز عمل می‌کند و گاه تنها رنگ دهنده است.

لیست بهترین رژ گونه را بررسی کنید تا بتوانید خرید مطمئن‌تری داشته باشید.

بیشتر بخوانید: 4 مورد از بهترین کانسیلر ها و 4 ویژگی خارق العاده‌شان

 

بهترین رژ گونه

 

بهترین رژ گونه چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین راه پاسخ دادن به این سوال، استفاده از مثال است. معرفی 4 رژ گونه تست شده که دیگر نیازی به تستشان ندارید! تنها لازم است به تجربه و نقد و بررسی ما اعتماد کنید و با نظری قاطع سبد کالای خود را پر کنید. پیشگام نگار همه این محصولات را آماده سفارش قرار داده و برای زیباتر شدن چند کلیک جلوی پایتان می‌گذارد و پس! برای خرید بهترین رژ گونه هیچ سد دیگری وجود ندارد، ضمن این که بررسی محصولات در صفحه محصول به خوبی صورت گرفته و مراجعه به سایت نیز راهنمایی خوبی برای شما است.

 

بهترین رژ گونه

 

1. درخشان و خیره کننده، مانند رژ گونه Multi Color کالیستا

بهترین رژ گونه می‌تواند درخشان باشد و ظاهر مات نداشته باشد. رژ گونه‌های مات به خوبی پخش می‌شوند و با رنگ دیگر قسمت‌های پوست یکدست شده، مرز مشخصی ایجاد نمی‌کنند. اگر تجربه استفاده از رژ گونه براق یا درخشان بی‌کیفیتی را دارید که به جای ایجاد شاینی ملایم، چهره‌تان را پر از اکلیل می‌کرده و به آن حالت مصنوعی می‌داده، بهتر است دیدگاهتان را نسبت به این نوع لوازم آرایشی تغییر دهید؛ البته چه بخواهید و چه نخواهید رژ گونه Multi Color کالیستا دیدگاه شما را تغییر خواهد داد. این محصول دارای چندین رنگ مختلف در یک بسته بندی کلی است. نه به آن شکل که تصور کنید رنگ‌ها جدای از هم در یک بسته بندی قرار گرفته باشند. رژ گونه Multi Color کالیستا، ترکیبی هماهنگ و هارمونیک از رنگ‌ها را به شکلی مخلوط ارائه می‌دهد که شعار برند کالیستا را سرلوحه کار خود قرار داده اند: بازی با رنگ‌ها!

بیشتر بخوانید: بهترین کرم مرطوب کننده و آبرسان چه خصوصیاتی دارد؟

 

بهترین رژ گونه

 

کالیستا آمده تا دنیای خاکستری و خسته کننده دور و برمان را پر از رنگ و زیبایی کند. تولید چنین محصولی تنها از همین برند برمی‌آید! هر چند رژ گونه‌های مولتی کالر زیادی در بازار وجود دارند، بهترین رژ گونه یا رژ گونه Multi Color کالیستا دقتی اعجاب انگیز در انتخاب رنگدانه‌ها داشته و بیشترین حد جوانی، شادابی و نشاط را به صورت هدیه می‌دهد. این محصول برجستگی زیادی به گونه‌ها می‌دهد و بدون این که غیر طبیعی به نظر برسد، می‌تواند شکل کلی چهره شما را تحت تاثیر داشته باشد. معجزه میکاپ نیز همین است و رژ گونه Multi Color کالیستا به عنوان بهترین رژ گونه به خوبی از آن استفاده کرده است. این محصول پوشانندگی بالایی دارد و رنگ و درخشندگی را بر چهره می‌نشاند.

 

بهترین رژ گونه

 

بافت بهترین رژ گونه سبک است و جلوه اکلیلی دارد. سبک بودن آن حس چربی و سنگینی ناخوشایندی که آرایش‌های غلیظ به وجود می‌آورند را از بین برده و با حالت نرم و مخملین خود پوست را لطیف و زیبا می‌کند. پس از استفاده از رژ گونه Multi Color کالیستا تا چندین و چند ساعت تغییر رنگ و بافت را شاهد نخواهید بود و ماندگاری بالای آن شما را متعجب خواهد کرد. این محصول برای همه انواع پوست مناسب است، میکاپ گونه‌ها را فیک و یکدست می‌کند، به چهره جلا و درخشندگی می‌دهد، با همه تناژای پوستی سازگاری دارد و آنان را مانند ابریشم می‌کند، رنگ‌های متنوعی دارد، بسیار پخش پذیر است، چربی و خشکی ایجاد نمی‌کند، مخملی و برجسته کننده است و در نهایت این که دارای آینه می‌باشد و به تمام این دلایل بهترین رژ گونه محسوب می‌شود و جزوی از بهترین‌ها است.

 

خرید این محصول

 

2. طبیعی و گیاهی، مانند رژ گونه Charming شون

یکی از مزایای استفاده از محصولات شون، این است که تمامی آن‌ها پایه گیاهی و طبیعی دارند و عارضه و حساسیتی ایجاد نمی‌کنند. هر چند بهترین رژ گونه باید هم ضد حساسیت باشد! اما برند شون با بهره بردن از مواد اولیه درجه یک و مغذی این تضمین را ایجاد می‌کند که هیچ کدام از محصولات آن آلرژی‌زا و مضر نباشند. رژ گونه Charming شون دارای رنگ بندی متنوع است و پوست را ملیح، طبیعی و ملایم نشان می‌دهد. جلوه ایجاد شده توسط این محصول مات است و اکلیل ندارد، پس نمی‌توانیم انتظار درخشندگی ملایم رژ گونه Multi Color کالیستا را از آن داشته باشیم. رژ گونه Charming شون در عوض، پوست را به همان حالتی که هست باقی می‌گذارد و نه چربی و نه خشکی به وجود می‌آورد.

بهترین رژ گونه دارای پیگمنت رنگی بسیار بالا و رنگدانه‌هایی قوی است که چهره را شاداب و پر رنگ و لعاب نشان می‌دهند. خوبی محصولاتی که پیگمنت رنگی بالایی دارند این است که نیازی نیست به شکل چند باره از آن‌ها استفاده کنید و یک بار کشیدن آن‌ها روی پوست کفایت می‌کند. البته برخی این ویژگی را با ملایم بودن اثر محصول در تضاد می‌بینند که دیدگاهی اشتباه است؛ در واقع رژ گونه Charming شون یکی از لطافت بخش‌ترین و ملایم‌ترین محصولاتی است که می‌تواند در لیست بهترین رژ گونه جا داشته باشد. رنگ‌های این محصول با بخش‌های دیگر آرایش شما سازگاری پیدا کرده و روغن جوانه گندم موجود در آن پوست را شفاف می‌کند.

بیشتر بخوانید: لیست 15 تایی بهترین شوینده صورت

 

بهترین رژ گونه

 

رژ گونه Charming شون به وسیله این ترکیب، به پوست جلایی طبیعی می‌دهد و آن را نرم و مرطوب می‌کند. بهترین رژ گونه به افرادی که پوستی بسیار خشک دارند و مصرف محصولات پودری را کنار گذاشته اند کمک می‌کند تا دوباره از این محصولات کمک بگیرند. چرا که پودرها همیشه تثبیت کننده‌های بهتری اند و برای یک آرایش حرفه‌ای ضروری به نظر می‌رسند. رژ گونه Charming شون قدرت خوبی در پوشانندگی دارد و رنگ دهی آن فوق العاده است. روغن جوانه گندم علاوه بر خواص مرطوب کنندگی بدون ایجاد چربی و سنگینی، بسیار مغذی است و دارای خواص آنتی اکسیدانی می‌باشد. ویتامین E موجود در آن با رادیکال‌های آزاد مبارزه کرده و اثر آنان، که تخریب سلولی و در نهایت افتادگی، چین و چروک، ایجاد لک و شل شدن پوست است را از بین می‌برد.

بهترین رژ گونه مواد غذایی مورد نیاز پوست را برای آن فراهم می‌کند و باعث افزایش سرعت ساخت سلول‌های تازه و کند کردن روند پیری می‌شود. این محصول چروکیدگی پوست را به تعویق می‌اندازد و آن را هیدراته نگه می‌دارد. به این طریق بافت میکاپ ماندگاری بیشتری خواهد داشت و با چربی اضافه ریخته نخواهد شد و خشکی بیش از حد آن را تکه تکه نشان نخواهد داد. رژ گونه Charming شون با مصرف مکرر و طولانی مدت اثر آنتی اکسیدانی خود را نشان می‌دهد و جوانی و نشاط را به فرد هدیه می‌دهد. این محصول موجود در لیست بهترین رژ گونه نیز دارای آینه است و جذابیتی طبیعی و چشمگیر را ارزانی می‌دارد.

 

قیمت برای شما: 115000.00 تومان
مشاهده محصول و خرید
خرید این محصول

 

3. رنگ و زیبایی در بی‌نهایت خود، با رژ گونه Color And Art کالیستا

همین که دو محصول از برند کالیستا در لیست بهترین رژ گونه قرار دارند نشان می‌دهند که این برند تا چه حد در بازی با رنگ‌ها و نشاندن آنان بر چهره ما موفق بوده است. رژ گونه Color And Art کالیستا نامی مناسب و مطابق با کارکرد خود دارد: رنگ و هنر! آن چه ساختار و ماهیت این محصول را تشکیل داده است. کالیستا در واقع آرایش کردن را به عنوان یک هنر می‌بیند و به همین دلیل است که سبب خیره شدن چشم‌ها به ما می‌شود. بهترین رژ گونه بافت نرم و مخملی دارد و به هیچ وجه پوست را خشک نمی‌کند. رژ گونه Color And Art کالیستا ظاهری طبیعی و مات داشته و تفاوت بصری آن با رژ گونه Charming شون در رنگ‌های اغراق آمیزی است که به طور جادویی بر پوست می‌نشینند و آن را آرایش نشده نشان می‌دهند. هماهنگی با همه تناژهای پوستی، لطافت دهندگی و ایجاد درخششی نچرال و ناشی از رنگ و نه اکلیل نتیجه استفاده از این محصول اند.

بیشتر بخوانید: 6 مدل از بهترین ضد آفتاب‌ها و ویژگی‌هایشان

 

بهترین رژ گونه

 

بهترین رژ گونه یعنی رژ گونه Color And Art کالیستا به چهره فرم می‌دهد و با ترفندهای مختلف آرایشی به زاویه سازی و فرم دهی صورت کمک می‌کند. این نکته که محصولات مات برای سایه انداختن و کانتور کردن گزینه بهتری هستن غیر قابل انکار است. محصولات شاین همچون رژ گونه Multi Color کالیستا بیشتر به درد هایلایت کردن و برجسته سازی گونه‌ها می‌خورند؛ هر چند این حقیقت صفر و صدی نیست و درباره همه محصولات صدق نمی‌کند. برای مثال تمامی محصولات مات مانند رژ گونه Color And Art کالیستا دارای کیفیتی مرغوب نیستند و برخی پوست را خشک می‌کنند و چین و چروک‌ها را بیش از پیش نشان می‌دهند. رژ گونه Color And Art کالیستا حالتی طبیعی به پوست داده و آن را نرم و زیبا می‌کند. این محصول تثبیت کننده‌ای عالی برای میکاپ است و ماندگاری بسیار بالایی دارد. در فرمولاسیون بهترین رژ گونه از ترکیبات گیاهی و ویتامین‌های سرشار استفاده شده که پوست را تقویت می‌کنند و جلوی آسیب‌های پوستی ناشی از میکاپ را می‌گیرند.

رژ گونه Color And Art کالیستا ماندگاری بالایی دارد و مغذی است. رنگدانه‌های بسیار قوی این محصول آن را از این نظر یکه تاز لیست بهترین رژ گونه می‌کنند، حال آن که روی پوست سنگینی نمی‌کند و باعث بسته دن منافذ آن نمی‌شود. این محصول دارای آینه است و ملایم، برجسته کننده و دارای قدرت کاور بالا می‌باشد.

 

خرید این محصول

 

4. تالک و میکا در رژ گونه Natural Blush بلک دایموند مای

یک محصول با رنگ‌های طبیعی و هماهنگ با پوست ایرانی: رژ گونه Natural Blush بلک دایموند مای! این محصول که از تالک و میکا ساخته شده بافت بسیار سبک و نرمی دارد و به سادگی بر گونه‌های شما می‌نشیند. رژ گونه Natural Blush بلک دایموند مای آرایش گونه‌ها را تثبیت می‌کند و باعث لطافت و جذابیت چهره شما می‌شود. این محصول خط مشخص ایجاد نمی‌کند و با این که بافت ماتی دارد پخش پذیر و یکدست کننده است؛ همچنین رنگ‌های هماهنگ با تناژ پوست یا تیره‌تری دارد که برای ایجاد سایه مناسب اند و می‌توانند قسمت‌های مورد نظر شما را برجسته یا کوچک کنند. ماندگاری بالا، دیگر ویژگی مربوط به بهترین رژ گونه است که به علت فرمولاسیون مخصوص و رنگدانه‌های غلیظ و غنی شکل می‌گیرد. رژ گونه Natural Blush بلک دایموند مای پوست را خشک نمی‌کند و روی پوست نمی‌ماسد.

بیشتر بخوانید: بهترین رژ لب | معرفی 5 رژ لب برتر و پرفروش

 

بهترین رژ گونه

 

کاهش التهاب و افزایش آرامش پوست از دیگر ویژگی‌های مهم بهترین رژ گونه است و به این طریق حساسیت نسبت به مواد آلرژی‌زا از بین می‌رود. حساسیت پوستی عوارض ناخوشایندی همچون تورم، سوزش و خارش و در بهترین حالت قرمزی را به همراه دارد و یک محصول ضد حساسیت التیام بخش آن است. رژ گونه Natural Blush بلک دایموند مای اثر چربی ندارد و جاذب چربی است. به همین علت جلوی براق شدن پوست را می‌گیرد و میکاپ را تا ساعات زیادی فیکس می‌کند. این محصول 6 رنگ متنوع دارد.

 

خرید این محصول

 

در انتها

ممکن است تصور کنید که رژ گونه و چگونگی کیفیت آن اهمیت زیادی ندارند، اما اگر کمی تخصصی‌تر و حرفه‌ای‌تر میکاپ کنید می‌فهمید که این وسیله آرایشی از چه اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. حتی اگر آرایش کردن را دوست نداشته باشید، با استفاده از بهترین رژ گونه چهره شما دلربا و خوش رنگ‌تر می‌شود. ترفند مصرف یک محصول آرایشی برای کسانی که اهل آرایش کردن نیستند همیشه جواب می‌دهد. برای مثال فقط رژ، ریمل یا رژ گونه بزنید. بهترین رژ گونه باعث درخشیدن چره شما و افزایش میزان جذابیت آرایش شما می‌شود. اگر تا به حال از محصولات بی‌کیفیت استفاده کرده اید این لیست 4 تایی راهنمای خوبی برای شما است.

 

 

راهنمای خرید بهترین رژ گونه

سوگند شریفی

سوگند شریفی دانشجوی تئاتر دانشگاه تهران، عاشق و شیفته حوزه آرایشی بهداشتی است و هنر را آمیخته با زیبایی می‌داند. او فعالیت‌های آنلاین را دوست دارد و می‌گوید اینترنت بهترین اختراع بشر است. می‌نویسد و می‌خواهد با این کار چیزهایی که می‌داند را در دسترس همه قرار دهد‌. چون مد، زیبایی و سلامت باید برای همه باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته های پیشنهادی