beautyblender® توسط بازیگر برجسته هالیوودی و فعال در حوزه زیبایی و میکاپ خانم Rea Ann Silva در سال 1993 در آمریکا ثبت و بنیان گذاری شد. Rea Ann Silva راهکارها و ترفندهای میکاپ خود را با نماد ثبت شده beautyblender® به اشتراک می گذاشت.

بیوتی بلندر

وی درسال 2002 ایده خود در خصوص طراحی پد اسفنجی بدون لبه را روی کاغذ طراحی کرد.

اولین طرح بیوتی بلندر

یکسال بعد یعنی سال 2003 با الهام از این طرح اولین پد اسفنجی آرایشی بدون لبه دنیا با نام Original BeautyBlender ساخته شد و به این ترتیب انقلابی در صنعت میکاپ آغاز شد. با استقبال بی نظیر از این ابداع در طول سالهای بعد طرح های مختلف بیوتی بلندر تحت عناوین Nude, Pro, Pure, Beauty Blusher, Micro Mini,… با کاربردهای مختلف تولید شد. تا سال 2013 شرکت beautyblender® با محصول Original BeautyBlender خود در رویداد اسکار صنعت زیبایی پنج بار برنده جایزه Allure گردید.

بیوتی بلندر برنده 6 جایزه Allure

در این رویداد بهترین های سال هر فیلد آرایشی بهداشتی انتخاب می شوند. جایزه Allure معتبرترین جایزه زیبایی دنیا به حساب می آید و محصولی که موفق به کسب این جایزه می شود معمولا محبوب ترین و با کیفیت ترین محصول سال در فیلد مربوطه خود است. در سال 2014 شرکت beautyblender® برای ششمین بار با محصول BeautyBlender Micro Mini خود جایزه Allure را از آن خود کرد. در سالهای 2016 و 2017 این اتفاق باز تکرار شد و بیوتی بلندر تاکنون هشت بار جایزه سال Allure در حوزه بهترین های زیبایی از آن خود کرده است.

بیوتی بلندر برنده هشت جایزه allure

در حال حاضر عمده محصولات این شرکت آمریکایی در زمینه تولید پدهای اسفنجی به منظور اپلای کردن آسان محصولات آرایشی روی صورت است. با استفاده از بیوتی بلندرها می توان حجم یکسانی از کرم، پودر یا فرمول های مایع را بدون اینکه هیچ خطی از آن باقی بماند به طور یکنواخت روی سطح صورت پخش کرد.

مشخصات شرکت BeautyBlender

آدرس: Lexamedia, New York, NY
تلفن: 888-474-5369
وب سایت:http://www.beautyblender.com