مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر کن با

قیمت
تومان تومان
تولید کننده
نمایش بیشتر نمایش کمتر
فیلتر

کانتورینگ و هایلایت

137,300 تومان 123,570 تومان
بررسی و خرید اینترنتی هایلایتر پودری Moondust کالیستا رنگدانه‌های غنی درخشان کننده متناسب با رنگ‌های مختلف پوست برجسته سازی نقاط دلخواه تکمیل کننده کانتورینگ صورت بافت نرم و ابریشمی مناسب استایل‌های ترند...
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی کانتور استیکی سونیا کاشوک مناسب کانتورینگ پوشانندگی بسیار بالا فرمولاسیون تخصصی و حرفه‌ای بدون انسداد منافذ کمک به ایجاد سایه و خطای دید روشن کننده دارای دو رنگ هماهنگ با پوست...

کانتورینگ و هایلایت

هنگامی که افراد شروع به خودآرایی کردند، هیچ گاه تصور نمی‌کردند که روزی یک تکنیک آرایشی بتواند چهره آن‌ها را به کل تغییر دهد و آن‌ها را از این رو به آن رو کند. برجسته سازی نقاط دلخواه صورت، کوچک کردن قسمت‌هایی که می‌خواهیم، افزایش درخشندگی قسمت‌های مورد نظر و فرم دادن به چهره بدون دست بردن در آن و تنها با استفاده از تکنیک آرایشی کانتورینگ و هایلایت یا بهتر بگوییم، جادوی کانتورینگ و هایلایت اتفاق می‌افتد.

البته هدف از خودآرایی نیز همین بود؛ هنگامی که افراد با رنگدانه‌های مختلف حالت طبیعی چهره خود را عوض کردند، قصد داشتند زیباتر به نظر برسند و با ایجاد تمرکز بر نقاط دلخواهشان بهتر دیده شوند. اما کانتورینگ و هایلایت قصه دیگری دارد. در این کار، با استفاده از کانتور و هایلایتر می‌توانید خطای دید ایجاد کنید و در واقع صورت خود را گریم کنید.

تاریخچه کانتورینگ و هایلایت

هنگامی که از تاریخچه این ترفند آرایشی صحبت می‌کنیم، کیم کارداشیان، سلبریتی معروف آمریکایی را به یاد می‌آوریم. آرایشگر او که scott barnes نام داشت، در سال 2012 از کانتورینگ و هایلایت به شیوه‌ای که اکنون می‌شناسیم استفاده کرد. در آن سال کیم کارداشیان توییتی را منتشر کرد که عکس او در حین آرایش و پس از آن را نشان می‌داد؛ در این عکس صورت او کانتور شده بود و با استفاده از هایلایتر جلا یافته بود.

اما کانتورینگ و هایلایت قدمت طولانی‌تری دارند و آن طور که همه گمان می‌کنند ابتکار scott barnes نیستند. در قرن 16 میلادی، بازیگران تئاتر با استفاده از گچ و دوده سیاه رنگ حالات اغراق شده‌ای به چهره خود می‌دادند تا تماشاچیان بتوانند از فاصله دور حالات صورت آنان را تشخیص دهند.

استفاده از محصولات آرایشی به صورت اغراق شده در سال‌های بعد، به جز دوران ویکتوریا، ادامه داشت. با روی کار آمدن سینما و اهمیت آرایش بازیگران، کانتورینگ و هایلایت از اهمیت بیشتری برخوردار شد و گریم بازیگر از مهم‌ترین کارهای پشت صحنه به حساب آمد. در سال 1934، آرایشگر نابغه و صاحب برند، Max Factor، از بازیگران تئاتر الهام گرفت و آرایش صاف و تخت را برای حضور در مقابل دوربین نامناسب دانست. Max Factor همچنین نخستین کسی بود که آموزش قدم به قدم آرایش برای فرم‌های مختلف صورت را در آموزشگاه خود ارائه داد و سایه زدن و زاویه دار کردن صورت با توجه به شکل آن ابداع کرد. Ben Nye نیز از آرایشگران حرفه‌ای سینما بود و تکنیک‌های او در کانتورینگ و هایلات همچنان استفاده می‌شوند.

در دهه 50 میلادی کانتورینگ و هایلات چشم‌ها برای بازیگران زن هالیوود حیاتی بود و همه ستارگان از آن استفاده می‌کردند. اما این راز به کسی گفته نمی‌شد! در دهه 90، Kevyn Aucoin، آرایشگر محبوب و خلاق مد و فشن از کانتورینگ و هایلایت استفاده می‌کرد و مدل‌ها و سلبریتی‌های زیادی با این تکنیک آرایش شدند.

اما تفاوت تمامی این‌ها با روش کانتورینگ و هایلایت آرایشگر کیم این است که اولا در زمان آن‌ها شبکه‌های اجتماعی وجود نداشته اند و نمی‌توانستند یک ترفند را همه گیر کنند؛ دوما کیم کارداشیان کانتورینگ و هایلایت را به سنگین‌ترین و غلیظ‌ترین حالت ممکن انجام می‌دهد و به همین دلیل بسیار چشمگیر و مورد توجه است.

خرید کانتور و خرید هایلایتر هنوز هم رایج است و آرایش کردن به این طریق پرطرفدار می‌باشد.

کانتورینگ و هایلایت چیست؟

آرایش ترمیمی، متعادل سازی چهره یا کانتورینگ و هایلایت تکنیکی حرفه‌ای برای فرم دادن به صورت و رفع عیوب آن است. در این روش عیوب صورت پوشانده و نقاط قوت آن برجسته می‌شوند. با کانتورینگ و هایلایت می‌توان قسمت‌های مورد نظر صورت را کوچک و قسمت‌های دیگر را برجسته نشان داد. این متد برای قرینه سازی صورت نیز مناسب است.

کانتورینگ و هایلایت در واقع بخش مهمی از آرایش بیس صورت و زیرسازی است که می‌تواند اختیاری باشد. بسیاری از افراد تمایلی به میکاپ سنگین و تخصصی ندارند و یا کانتورینگ و هایلایت کردن را بلد نیستند! پیش از این که ببینیم این متد آرایشی چگونه پیاده سازی می‌شود، بهتر است بدانیم که خرید کانتور و خرید هایلایتر و استفاده صحیح از آن‌ها کمک می‌کند که بینی، گونه‌ها، زیر پلک، چشم‌ها، ابروها و همه نقاط صورت به شکل ایده آل دیده شوند.

کانتورینگ و هایلایت علاوه بر فرم دهی و زاویه سازی، به پوشاندن عیوب پوست و سیاهی زیر چشم نیز کمک می‌کند. کانتورینگ به معنای استفاده از رنگ‌های تیره برای سایه انداختن، کوچک نشان دادن و پنهان نمودن نواقص و خمیدگی‌ها و هایلایت به معنای استفاده از رنگ‌های روشن برای برجسته و بزرگ نشان دادن بخش‌های زیبای صورت است.

خرید هایلایتر همچنین کمک می‌کند که پوست شما درخشان و جذاب به نظر برسد. داشتن پوستی با شاین ملایم، زیبایی و زنانگی بی‌حد و اندازه‌ای به چهره شما می‌بخشد که از هیچ محصول دیگری برنمی‌آید. اگر کانتورینگ و هایلایت مات باشد و از مواد آرایشی سنگین و چرب استفاده کرده باشید، میکاپ و پوستتان مصنوعی دیده می‌شود و جلوه بدی پیدا می‌کند. خرید هایلایتر این جلوه را از میان برمی‌دارد، به شرطی که خیلی اکلیلی نباشد. اگر هایلایتر شما دارای اکلیل فراوان باشد ظاهری شاین و سرزنده به میکاپ شما می‌بخشد.

کانتورینگ و هایلایت آرایش را بی‌نقص می‌کند و گونه‌هایی برجسته و کشیده، لب‌های پرحجم و جذاب، چشم‌های روشن و بینی باریکی به ارمغان می‌آورد. از کانتورینگ و هایلایت برای برجسته سازی نقاط دلخواه بدن نیز استفاده می‌شود. به طور کلی این کار نوعی گریم است که محدودیت ندارد و برای همه اجزای صورت و بدن قابل استفاده است.

خرید کانتور در پالت‌های متعددی که برای آن تعبیه شده و یا بسته بندی‌های دیگر ممکن است. کانتورینگ و هایلایت با استفاده از محصولات غیر تخصصی همچون مداد، کرم، کانسیلر، پودرهای صورت و... هم قابل انجام است. قسمت‌های تیره باید دو یا سه درجه تیره‌تر از رنگ پوست و قسمت‌های روشن باید یک یا دو درجه روشن‌تر از رنگ پوست باشند.

نکته قابل توجه در کانتورینگ و هایلایت Blend کردن درست رنگ‌ها و آمیخته شدنشان با یکدیگر است، به طوری که هیچ خطی روی پوست باقی نماند. کرم پودر و محصولات کرمی و مایع حالت چرب و درخشانی به پوست می‌دهند و پودرها نتیجه کار را مات می‌کنند. ترکیبی از محصولات با این دو بافت آرایش بهتری برای شما رقم می‌زند. به طوری که ابتدا از کرم‌ها و سپس از پودر، برای فیکس کردن آرایش خود استفاده کنید.

کانتورینگ و هایلایت در انواع فرم صورت متفاوت اند و هر فرد بسته به شکل صورت خود و سلیقه‌ای که دارد باید این کار را انجام دهد.

قیمت کانتور و قیمت هایلایتر

قیمت محصولات آرایشی صورت مربوط به کانتور با توجه به انواع آن بسیار متنوع است اما قیمت هایلایتر تقریبا ثابت می‌باشد. البته هایلایتر نیز انواع مختلفی دارد و می‌تواند پودری، مایع و کرمی باشد. برای خرید کانتور و خرید هایلایتر به سایت پیشگام نگار مراجعه کنید. پیشگام نگار تلاش کرده تا محصولات با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و با بررسی تخصصی آن‌ها اطلاعات جامعی به مصرف کنندگان ارائه دهد.

قیمت کانتور و قیمت هایلایتر در این سایت با تخفیف‌های ویژه اعمال شده و تمامی محصولات مورد نیاز برای یک آرایش حرفه‌ای را آماده فروش قرار داده است. 

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد