مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر کن با

قیمت
تومان تومان
تولید کننده
نمایش بیشتر نمایش کمتر
بر اساس نوع پوست
بر اساس بافت
فیلتر

پنکیک

37,000 تومان 33,300 تومان
بررسی و خرید اینترنتی پنکیک مات بیول بیوتی SPF 15 بافت مات و مخملی محافظت از پوست در برابر اشعه‌ی مضر آفتاب (SPF 15) پوشش یکدست و صاف بر روی پوست دارای آیینه‌ی کاربردی و بسته بندی قابل حمل مناسب انواع پوست
187,200 تومان 168,480 تومان
بررسی و خرید اینترنتی پنکیک Precious شون دارای رنگ‌هایی سازگار با پوست بسیار سبک و بدون ایجاد حالت کیکی تثبیت آرایش پوشش کامل عیوب و لک‌های صورت بدون اثر چربی یا خشکی ایجاد حالتی یکنواخت دارای روغن...
157,600 تومان 141,840 تومان
بررسی و خرید اینترنتی پنکیک چرب کالیستا پوشانندگی بی‌نظیر ضد جوش و التهاب مناسب پوست چرب و مستعد آکنه حاوی روغن سدر و تیتانیوم دی اکسید تعدیل چربی پوست بافت غیر پودری مرطوب کننده ضد حساسیت مغذی هم...
340,000 تومان 170,000 تومان
بررسی و خرید اینترنتی پنکیک جوان کننده بونومیا حاوی ویتامین E تکمیل زیرسازی فیکس کردن آرایش پوست ضد چروک و افتادگی آبرسان بدون اثر چربی و خشکی دارای اثر آنتی اکسیدانی غیر کومدوژنیک دارای آینه و پد...
160,000 تومان 144,000 تومان
بررسی و خرید اینترنتی پنکیک این لی ایجاد پوششی مناسب  ساختاری نرم و سبک دارای جلوه ای مات و طبیعی مناسب برای صاف و یکدست نمودن پوست با ماندگاری طولانی، فاقد چربی
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی پنکیک دو کاره مای دو کاره و قابل استفاده با پد مرطوب و خشک ایجاد پوستی صاف و یکدست پوشش دهی بالا و جلوه مات لطافت دهنده و نرم کننده دارای تالک و میکا جاذب و کاهش دهنده چربی پوست...
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی پنکیک ساده مای دارای تنوع رنگی 5 عدد ایجاد ظاهری مات و یکنواخت تثبیت کننده آرایش پوشش دهی بالا جاذب چربی اضافه پوست ماندگاری بالا پایه رنگی روشن
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی پنکیک آینه دار دلوکس بلک دایموند مای ایجاد ظاهری مات بر پوست پوشش کامل پوست و نواقص آن تعدیل چربی و جاذب سبوم اضافه دارای آینه و پد بافت نرم و لطیف تثبیت کننده آرایش پخش یکدست...
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی پنکیک Smooth کالیستا پوشانندگی یکدست ایجاد ظاهری مات تثبیت آرایش دارای آینه و پد بدون احساس خشکی یا چربی بدون حس سنگینی روی پوست بافت نرم و مخملی ماندگاری بالا
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی پنکیک لومینوس سیلک نوت زیرسازی پوست با پوشانندکی بالا حاوی روغن آرگان، روغن سدر و ویتامین F و A و B غیر کومدوژنیک تعدیل چربی پوست مرطوب کننده و آبرسان دارای آینه و پد پوشاننده کلیه...
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی پنکیک مات Extreme Lasting الیسانس تکمیل زیرسازی فیکس کردن آرایش پوست ضد چروک و افتادگی آبرسان بدون اثر چربی و خشکی دارای اثر آنتی اکسیدانی غیر کومدوژنیک دارای آینه و پد پوشاننده...
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی پودر فیکس بی رنگ فلورمار کمک به یک‌دست شدن آرایش صورت مقاوم در برابر آب و تعریق ثابت نگه داشتن آرایش ماندگاری ۲۴ ساعته شامل پد مخصوص بدون رنگ

پنکیک

رنگ پوست و به خصوص پوست صورت همواره اهمیت زیادی داشته و یکدست نگه داشتن آن معیاری مهم در داشتن یک آرایش خوب و زیبا است. پوست همیشه بخش مهم، یا بهتر بگوییم اصلی میکاپ بوده و در زیبایی طبیعی نیز نقشی اساسی داشته است. افراد در طول تاریخ، طبق استانداردهای زیبایی گوناگون، به رنگ پوستشان اهمیت می‌داده اند و حتی مطابق با آن طبقه اجتماعی خود را تعیین می‌کرده اند.

در دوران‌های مشخصی از تاریخ، سیاهپوستان به علت رنگ پوستشان مورد ظلم قرار گرفته و سفید پوستان به کلیه اقوام برتری داشتند. تمامی این‌ها باعث شد که افراد بخواهند ماهیت طبیعی پوست خود را تغییر دهند و با مواد گوناگون رنگ دیگری به چهره خود بدهند. اکنون به این مواد، در صورتی که حالت جامد و پودری داشته باشند پنکیک می‌گوییم.

البته این تعریف بسیار کلی و ناواضح است. برای آشنایی بیشتر با پنکیک و کاربردهای آن و قیمت پنکیک و خرید پنکیک بهتر است به شکل تخصصی‌تری با این محصولات آرایشی آشنا شویم و آن را بشناسیم. حال به دنبال آن، به موضوعات زیر خواهیم پرداخت:

پنکیک چیست؟

راهنمای انتخاب و خرید پنکیک

قیمت پنکک

 پنکیک چیست؟

پنکیک محصول آرایشی پر مصرفی است که نوعی کرم پودر و پوشاننده محسوب می‌شود. می‌دانید که کرم پودرها اکثرا، یا در تصور عام، مایع اند و بافت چرب و مخملی دارند. پنکیک در واقع نوع جامدی از این محصول پوشاننده است و فرمولاسیون آن به طور معمول از ترکیب رنگدانه‌های پودری، همچون تالک و اکسید آهن، در پایه‌ای دهیدراته از استئارات تری اتانول آمین یا صابون، لانولین و در نهایت آب تشکیل شده است.

بنابراین می‌توان از پنکیک به عنوان کرم پودری دهیدراته یاد کرد و خرید پنکیک را با توجه به دانستن این موضوع انجام داد. آن چه مهم است، پوشاندن نواقص صورت و یکنواخت کردن رنگ چهره توسط پوشاننده‌هایی نظیر این محصول می‌باشد. پنکیک وظیفه دارد که لک و تیرگی، جای جوش، چین و چروک و دیگر مشکلات پوستی را پنهان کند و پوستی صاف و زیبا به وجود آورد.

این محصول از لوازم آرایشی حالت چرب و درخشان پوست را برطرف نموده و جلوه مات و طبیعی پدید می‌آورد ،که می‌تواند آخرین مرحله از زیرسازی میکاپ صورت باشد و منجر به فیکس کردن و تثبیت آرایش شود. بافت پنکیک فشرده است و حالتی پودری دارد، لذا می‌تواند ناهمواری‌ها، کک و مک و دیگر عیوب ریز پوستی را محو کند.

کاربرد پنکیک در گذشته

تمامی این مزایا، من جمله افزایش ماندگاری آرایش، ایجاد حالت طبیعی، رفع چربی و حالت براق پوست، پنهان کردن عیب‌های پوست و یکی کردن رنگ چهره، خواص تازه‌ای است که برای پنکیک تعریف شده است. همان طور که گفتیم، مردم از دوران باستان به دنبال رنگ آمیزی صورت خود بوده اند و با گچ، چربی حیوانی و... این کار را انجام می‌دادند. سفید کردن صورت در اقوام مختلف به ترندی محبوب تبدیل شده بود و در دوران‌های بعدی ثروتمندان و فقرا را از یکدیگر جدا می‌کرد.

درباریان به رنگ کردن چهره‌شان علاقه بسیاری داشتند و مردم نیز به تقلید از آن‌ها با پودرهای سفید کننده مختلف این کار را تکرار می‌کردند. رنگ پریده و بی‌روح به نظر رسیدن معیار مهمی برای زیبایی بود و تا مدت‌ها نیز تداوم داشت. با روی کار آمدن گریم و استفاده از محصولات آرایش پوست در تئاتر، مصرف پنکیک نیز دچار تغییر و تحول شد و رنگ‌های متفاوتی از آن به وجود آمدند. با آغاز قرن 20 نخستین پنکیک‌ها، به شکلی که امروز می‌شناسیم اختراع شدند و استفاده از آن‌ها به شیوه مدرن و امروزی رونق گرفت.

راهنمای انتخاب و خرید پنکیک با پوشش دهی خوب

برای این که بتوانیم از کلیه مزایای این محصول استفاده کنیم و نتیجه مطلوبی دریافت کنیم بایستی انواع آن، تاثیر آن‌ها، چرایی تفاوت قیمت پنکیک و در کل نوع پوست خود را بشناسیم. در صورت داشتن انتخاب اشتباه و مصرف نادرست پنکیک، پوست حالت مصنوعی به خود می‌گیرد و به جای صاف شدن و بدون چروک به نظر رسیدن، خشکی‌ها، فرو رفتگی‌ها و چروکیدگی‌های آن بیشتر به چشم می‌خورند.

برای تجربه خرید پنکیک با پوشش دهی خوب لازم است شکل‌های متنوع آن و طریقه انتخاب بر اساس بافت پنکیک و کارایی‌اش، پوشانندگی پنکیک، نوع پوستمان و رنگ پنکیک را بدانیم. در این بین دانستن این نکته که پوشانندگی پنکیک از کرم پودر کمتر است خالی از لطف نیست.

خرید پنکیک بر اساس نوع پوست

پنکک پوست خشک

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که مصرف پنکیک تنها مخصوص افراد با پوست چرب است و افراد با پوست خشک نمی‌توانند از چنین محصولی بهره ببرند. این تصور کاملا اشتباه است. اگر از هر محصولی به شکل درست استفاده کنیم، می‌بینیم که برای همه انواع پوست، همه فرم‌های صورت، چشم، لب و... به کار می‌آیند و لوازم آرایشی محدودیتی ندارد.

در ابتدای امر توصیه می‌شود که در صورت داشتن پوست خشک، از مرطوب کننده، کرم پودر یا هر نرم کننده‌ای که مد نظر خودتان است استفاده کنید و پنکیک را به صورت جداگانه روی پوست خود قرار ندهید. بافت پنکیک خشک است و پوششی یکدست، بدون نفوذ به پوست ایجاد می‌کند. همین مسئله باعث می‌شود که روی خشکی‌ها و چین و چروک‌ها حالت بدی ایجاد کند، به خصوص اگر مرغوب نباشد و خرید پنکیک از فروشگاه یا برند نامعتبری صورت گرفته باشد.

به علاوه، پنکیک روی پوست خشک و دهیدراته می‌ماسد و شکل ضخیم و ناخوشایندی ایجاد می‌کند. پس توصیه اول، جدای از خرید پنکیک مناسب پوست خشک، این است که پیش از مصرف آن پوست خود را مرطوب کنید و در آخر از پنکیک استفاده نمایید.

پنکیک مناسب پوست خشک، پنکیک چرب یا سوپرا نام دارد. پنکیک سوپرا تاثیری مبنی بر گرفتن چربی پوست را نداشته و به افزایش رطوبت آن کمک می‌کند. این گونه خشکی مطلقی که از آن صحبت کردیم و همچنین ظاهر مصنوعی پنکیک نصیب فرد مصرف کننده نخواهد شد و پوست ملایم و بی‌نقص به نظر خواهد رسید.

پوست خشک نسبت به دیگر انواع پوست شکننده‌تر است و زودتر چروک می‌شود و یا دارای پوسته پوسته و تیرگی خواهد شد. یک میکاپ حرفه‌ای با محصولات آرایشی با کیفیت و مناسب می‌تواند این عوارض را بپوشاند و ظاهر پوست را فاقد ناهماهنگی، جای لک و خطوط پیری سازد.

پنکک پوست چرب

بیشترین افرادی که از پنکیک استفاده می‌کنند، افراد با پوست چرب هستند. این محصول چربی و حالت درخشان پوست را برطرف کرده و در پوشاندن منافذ باز پوست نیز نقش موثری دارد. خرید پنکیک برای کسانی که غدد سبوم پوست آن‌ها بیش از حد نیاز چربی تولید می‌کند و علاوه بر بزرگ کردن منافذ باز باعث بروز جوش و آکنه می‌شود، ضروری است و همچنین به کلیه افرادی که می‌خواهند تخصصی آرایش کنند و پوست صاف و زیبایی داشته باشند توصیه می‌شود. 

در کل، پنکیک محصولی با بافت خشک است. حال افرادی که پوستشان بیش از حد چرب است و آرایش روی صورتشان براق می‌شود، حرکت می‌کند و ماندگاری کمی دارد، باید از مصرف محصولات چرب خودداری کنند. خرید پنکیک چرب برای این نوع پوست منافذ آن را می‌بندد و جوش، آکنه یا حتی پوست پرتقالی ایجاد می‌کند.

برای این که پوستتان نفس بکشد و در عین حال میکاپ مناسبی داشته باشید، لازم است از پنکیک خشک، آکوا یا هیدرا استفاده کنید. خرید پنکیک خشک ریزش آرایش را به حداقل می‌رساند و درخشنده بودن پوست را کاهش می‌دهد. پنکیک‌هایی که در برابر تعرق مقاوم اند از جمله بهترین گزینه‌ها برای افراد با پوست چرب به شمار می‌روند.

پوست مختلط

پوست مختلط دارای بخش‌های چرب و خشک است. انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی برای این نوع پوست باید با توجه به ویژگی‌های هر دو قسمت این نوع پوست باشد. اکثر افراد با پوست مختلط، روی بینی، گونه و پیشناسی چرب دارد و دیگر قسمت‌های صورتشان مانند گوشه بینی، دور لب و اطراف چشم آن‌ها خشک است.

آرایش کردن و خرید پنکیک برای پوست مختلط ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد، اما برای هر چیز راه حلی وجود دارد. برخی از پنکیک‌ها نه تنها به تعدیل چربی پوست و کنترل ترشح آن می‌پردازند، بلکه حالت خشکی به وجود نمی‌آورند و اثر نرم کنندگی نیز دارند. مصرف محصولات آرایشی دیگری مانند پرایمر، کرم پودر و کانسیلر نیز خشکی‌ها و ناهماهنگی‌ها را برطرف می‌کند و باعث می‌شود پنکیک روی پوست بنشیند.

برخی از افراد برای قسمت‌های مختلف صورتشان از محصولات متنوعی استفاده می‌کنند و این گونه خلاقیت به خرج می‌دهند. در کل می‌توان گفت که در پوست مختلط، طریقه آرایش کردن از نوع محصل مهم‌تر است.

پوست حساس

خرید پنکیک برای افراد با پوست حساس بایستی بر اساس ویژگی ضد آلرژی بودن، دقت به نبود مواد شیمیایی مضر در ترکیبات محصول، ضد التهاب بودن و غیر کومدون‌زا بودن صورت بگیرد. پوست برخی از افراد زودتر از سایرین به آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها واکنش نشان می‌دهد و دچار عوارضی چون جوش، التهاب، قرمزی و خارش می‌شود. به این ترتیب بهتر است خرید پنکیک با فرمولاسیون گیاهی یا برندهای معتبر را انجام دهند. قیمت پنکیک بر حسب برند آن تغییرات گسترده‌ای دارد.

پوست معمولی

پوست معمولی نه چرب است و نه خشک، نه پوسته پوسته می‌شود و نه حالت براق به خود می‌گیرد. افرادی که پوستشان معمولی است می‌توانند از همه انواع پنکیک بهره ببرند و در نوع آرایش خود دقت داشته باشند. برای مثال، مصرف بیش از حد کرم پودر پوستشان را چرب نکند یا استفاده زیاد از پنکیک حالت خاکی و مصنوعی بر صورتشان به وجود نیاورد. دست این افراد در خرید پنکیک باز است و قیمت پنکیک برای آن‌ها فراوانی زیادی دارد.

خرید پنکیک بر اساس رنگ پوست

تناژ پوست

برای خرید پنکیک، در ابتدا باید به تناژ رنگ پوستتان دقت کنید، نه میزان تیرگی یا روشنی آن. تناژهای رنگی پوستی شامل تناژ سرد، تناژ گرم و تناژ طبیعی یا خنثی هستند. برای این کار می‌توانید از یک کاغذ سفید استفاده کنید و آن را در کنار صورت خود قرار دهید. اگر رنگ پوستتان در کنار آن رو به زردی رفت تناژ پوستتان گرم است؛ اگر پوستتان سرخ و صورتی به نظر رسید تناژ پوست سردی دارید و اگر رنگ پوست شما به خاکستری و طوسی شبیه شد، تناژ آن چیزی بین طبیعی و گرم است.

هنگامی که از تناژ رنگ پوستتان باخبر شدید، خرید پنکیک را با توجه به آن انجام بدهید. دقت کنید که رنگ پنکیک تاثیری در قیمت پنکیک ندارد و معمولا همه رنگ‌های یک برند و نوع محصول دارای قیمتی واحد اند. محصول انتخابی بایستی دارای ته رنگ تناژ پوستی شما باشد.

رنگ پوست

قانون کلی درباره خرید پنکیک این است: آن را یک درجه روشن‌تر از پوستتان انتخاب کنید. اگر می‌خواهید آرایشی طبیعی و هماهنگ با پوست خود داشته باشید و تنها به برطرف کردن نواقص پوست خود و یکپارچه کردن رنگ آن بپردازید، باید از محصولی که یک درجه از پوستتان روشن‌تر است استفاده کنید.

اگر از کرم پودر و محصولات پوشاننده دیگر استفاده می‌کنید، رنگ پنکیک را در هماهنگی کامل با آن برگزینید. همچنین نوع میکاپ شما مهم است. اگر قصد دارید با استفاده از محصولات آرایش پوست رنگ پوستتان را تغییر دهید و کمی تیره‌تر یا روشن‌تر به نظر برسید، خرید پنکیک خود را با توجه به نوع آرایش خود انجام دهید.

پوست ممکن است خیلی روشن، گندمی روشن، گندمی تیره، سبزه، سبزه تیره یا سیاه باشد. بهتر است رنگ پوست خود را تشخیص دهید و بعد ایرگی و روشنی پنکیک خود را انتخاب کنید.

پنکیک طبیعی

پیش‌تر اشاره کردیم که افراد با پوست حساس باید از محصولاتی با مواد غیر شیمیایی استفاده کنند و تا حد امکان استفاده از مواد شیمیایی تحریک کننده و حساسیت‌زا را برای خود محدود سازند. به پنکیکی که دارای کانی و مواد معدنی مفید همچون میکا، کائولین، پودر تالک و انواع ویتامین ایت پنکیک طبیعی می‌گوییم. این محصولات مغذی اند و بسته به کیفیت خود می‌توانند قیمت پنکیک بالایی داشته باشند.

پنکیک طبیعی در صورت مرغوب بودن، می‌تواند اثر مراقبتی نیز داشته باشد و ضمن جلوگیری از اثر مخرب آرایش، به زیبا کردن طبیعی پوست و پیشگیری از پیری زودرس کمک کند.

 پنکیک مخملی یا پنکیک ابریشمی

خرید پنکیک مخملی بسیار رایج است و و بافت سبک، ابریشمی و نرمی بر پوست ایجاد می‌کند. چنین محصولی اثر خود را بدون ایجاد خشکی به جا گذاشته و ضمن پوشاندن موثر نواقص پوستی، آن را زیبا و ملیح می‌کند. پنکیک مخملی صورت را در حالت متعادلی نگه می‌دارد و نه براق شدن پوست و پخش شدن آرایش و نه خشکی و ماسیدگی آن را رقم می‌زند. این محصول برای پوست مختلط نیز مناسب است و بافت یکدستی پدید می‌آورد.

پنکیک مخملی برای همه انواع پوست مناسب است و حالتی صاف، بی‌نظیر و جذاب ایجاد می‌کند.

پنکیک سنگی

خشک‌ترین نوع پنکیک، پنکیک سنگی است. این محصول برای مصرف شدن نیاز به رطوبت و آب دارد و بدون آب قابل استفاده نمی‌باشد؛ یعنی باید از یک پد خیس استفاده کنید و سپس آن را روی صورت خود قرار دهید. پنکیک سنگی چربی کمی داشته و سبوم و رطوبت پوست را به خود جذب می‌کند؛ به همین علت برای افرادی که صورتشان زیاد عرق می‌کند مناسب است. خرید پنکیک سنگی برای افراد با پوست خشک توصیه نمی‌شود و باعث خشکی بیشتر و جلوه نامتناسب است.

قیمت پنکک خوب و ارزان

پنکک انواع مختلفی دارد و به طبع،  قیمت پنکیک نیز متنوع است. مهم این است که با پوست خود دوست باشید و انتخاب درستی داشته باشید. می‌دانید که لوازم آرایشی بی‌کیفیت پوست را دچار پیری زودرس، خشکی و بروز جوش و آکنه می‌کنند و همچنین اندازه منافذ باز آن را افزایش می‌دهند.اگر بدنبال خرید پنکک خوب و ارزان قیمت هستید می توانید تنوع بالایی از محصولات را در سایت لوازم آرایشی پیشگام نگار مشاهده کنید.

قبل از هر چیز فروشگاه معتبری پیدا کنید تا هم از قیمت پنکیک اطمینان خاطر داشته باشید و هم برندهای اصل و اورجینالی را خریداری کنید. پیشگام نگار خرید پنکیک را برای شما آسان می‌کند و با آفرهای ویژه قیمت پنکیک را به حداقل خود می‌رساند. این فروشگاه اینترنتی خود را در قبال اثرگذاری محصولاتش مسول دانسته و به همین علت بهترین محصولات را در اختیارتان قرار می‌دهد.  

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد