مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر کن با

قیمت
تومان تومان
تولید کننده
نمایش بیشتر نمایش کمتر
فیلتر

لاک ناخن

42,000 تومان 35,700 تومان
بررسی و خرید اینترنتی لاک ناخن بلک دایموند مای غلظت رنگی بسیار بالا رنگ‌های متنوع درخشنده و براق پوشش تمام سطح ناخن و جلا بخشیدن به آن خشک شدن سریع ماندگاری بالا جلوگیری از خشک شدن ناخن و تقویت کننده آن...
49,000 تومان 44,100 تومان
بررسی و خرید اینترنتی لاک ناخن این لی ایجاد پوششی کامل و یکدست بر روی سطح ناخن بسیار با دوام و دارای ماندگاری مناسب خشک شدن سریع پس از استفاده دارای رنگ های بسیار زیبا و متنوع
114,400 تومان 108,680 تومان
بررسی و خرید اینترنتی روغن تقویت کننده ناخن هیدرودرم مرطوب کننده کوتیکول اطراف ناخن و حفظ زیبایی و شفافیت آن‌ها دارای روغن بادام شیرین، روغن دانه انگور، روغن گل گاو زبان، روغن جوجوبا، رتینیل پالمیتات، ژلاتین و...
90,500 تومان 85,975 تومان
بررسی و خرید اینترنتی محلول از بين برنده پوست اطراف ناخن هیدرودرم حاوی عصاره های گیاهی مرطوب کننده، التیام بخش و ضد التهاب نرم کننده، حالت دهنده و از بین برنده کوتیکول اطراف ناخن جداسازی بافت های زائد اطراف...
105,300 تومان 100,035 تومان
بررسی و خرید اینترنتی محلول خشک كننده سريع لاک ناخن هیدرودرم تثبیت کننده رنگ لاک و جلوگیری از کمرنگ و پوسته پوسته شدن آن افزایش مقاومت و ماندگاری لاک ناخن خشک کننده سریع لاک ناخن حاوی فیلتر ضد آفتاب
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی لاک ناخن بلک دایموند مات مای غلظت رنگی بالا خشک شدن آسان روی دست پوشش تمام سطح ناخن و بافتی یکنواخت رنگ‌های متنوع با جلوه مات جلوگیری از خشک شدن ناخن ماندگاری بالا تقویت کننده پاک...
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی لاک ناخن بلک دایموند اکلیلی مای اوج درخشندگی و خیره کنندگی حاوی اکلیل و دانه‌های براق ماندگاری بالا پاک شدن راحت با لاک پاک کن‌ها عدم خشک کردن بافت ناخن‌ها و آسیب به آن‌ها خشک شدن...
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی لاک فرنچ این لی دارای رنگ بیس مناسب فرنچ ایجاد پوششی کامل با ماندگاری و دوام طولانی رنگ 01 بدون نیاز به تجدید لاک خشک شدن سریع
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی محلول محرک رشد ناخن هیدرودرم افزایش رشد ناخن و تسریع کننده آن تقویت و استحکام سازی ریشه تحریک سلول‌های سازنده ناخن افزایش انعطاف پذیری و الاستیسیته ناخن پیشگیری از ایجاد ترک
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم کمک به ترمیم ناخن‌های شکسته رطوبت رسانی به ناخن و جلوگیری از شکنندگی آن بهبود رشد طبیعی ناخن و محافظت از آن افزایش استحکام و انعطاف پذیری ناخن التیام بخش...
اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی محلول ترميم كننده ناخن هيدرودرم محتوی عصاره گیاهی ضد باکتری و ضد قارچ به منظور حفظ سلامت و شادابی ناخن حاوی کمپلکس ترمیم کننده: گلوکونات روی، گلوکونات منگنز و عصاره جلبک سبز پرکننده و ترمیم...

لاک ناخن

زیبایی ظاهری، امری است که چه بخواهیم و چه نخواهیم برای همه ما اهمیت دارد و به همین علت به موها، پوست صورت، بدن، دست‌ها و پاهایمان می‌رسیم. تفاوتی ندارد که درباره کدام بخش صحبت کنیم، همه آن‌ها قابل اهمیت اند و جزء به جزء تصویر کلی ما را تشکیل می‌دهند. برای مثال، داشتن ناخن‌های آراسته و جذاب، به زیبا به نظر رسیدن دست‌ها کمک می‌کند و جلوه‌ای شیک و جذاب به ما می‌دهد.

تاریخچه لاک ناخن

نخستین افرادی که به ازوم زیبایی و مراقبت از ناخن‌ها پی برده بودند هندی‌ها، بابلیان، چینی‌ها و مصری‌ها بودند. مردمان هندوستان، 5000 سال پیش از میلاد مسیح، از مهندی که نوعی حنا است استفاده می‌کردند و آن را به انگشت‌ها، موها و ناخن‌های خود می‌زدند. آن چه استفاده از حنا را شبیه به استفاده از لاک ناخن می‌کرد، این است که دقیقا در نوک انگشتان قرار ومی‌گرفت و تا مدتی طولانی به دست‌ها رنگ و زیبایی می‌داد.

سربازان و جنگجویان بابلی از سرمه سبز یا سیاه استفاده می‌کردند و به ناخن‌هایشان رنگی تیره می‌دادند. آن‌ها حتی لب‌های خود را با ناخن‌هایشان ست می‌کردند تا به نوعی ترسناک به نظر برسند و سربازان دشمن را وحشت زده کنند. همچنین، متوجه می‌شدند که چه کسی جزو آن‌ها است و چه کسی دشمن محسوب می‌شود و یکدیگر را شناسایی می‌کردند.

 چینی‌ها، از لاک ناخن به ظریف‌ترین شکل ممکن و با همان کاربرد زیبایی شناسانه‌ای که اکنون می‌شناسیم استفاده می‌کردند و به همین علت بسیاری، آن‌ها را آغازگران رسیدگی به ناخن و مخترع لاک ناخن می‌دانند. آن‌ها 3000 سال قبل از میلاد از موادی همچون موم زنبور عسل، سفیده تخم مرغ، ژلاتین و رنگ‌های گیاهی استفاده می‌کردند و لاک ناخن می‌ساختند. با نگاه به دست‌هایشان، می‌توانستید متوجه شوید که از چه طبقه اجتماعی هستند.

درباریان چینی لاک ناخن قرمز داشتند و اگر افراد عادی از این رنگ استفاده می‌کردند، اعدام شده و کشته می‌شدند. مردم عادی، باید از رنگ‌های خنثی استفاده می‌کردند و ترکیب رنگدانه‌های گل‌های قرمز و صمغ عربی را از لاک ناخن خود حذف می‌کردند. درباریان چینی همچنین چیزی شبیه به ناخن مصنوعی که به شکل جواهر بود و از طلا و نقره ساخته شده بود داشتند و به دست‌هایشان درخششی بی‌نهایت می‌دادند.

50 سال پیش از میلاد، ناخن‌های قرمز در هندوستان محبوب شد و مردان و زنان هندی ناخن‌هایشان را به این رنگ لاک ناخن در می‌‌آوردند. نفرتیتی و کلئوپاترا نیز چنین کاری را انجام می‌دادند و برای آن از حنا استفاده می‌کردند. ملکه نفرتیتی کل دست‌ها و کلئوپاترا تنها ناخن‌های خود را قرمز می‌کرد.

در سال 1500 میلادی، آزتک‌ها و اینکاها از لاک ناخن برای تزئین ناخن‌های خود بهره می‌بردند و توتم‌های جنگی مانند نقش عقاب را بر ناخن‌های خود می‌زدند. بیس ناخن‌ها سفید بود و خلوص و پاکی خدایان را نشان می‌داد؛ عقاب‌های قرمز نماد قدرت جنگی آن‌ها بودند و بر تمام ناخن‌هایشان نقش می‌بستند. این کار اکنون طراحی ناخن نام دارد و با خرید لاک ناخن صورت می‌گیرد.

در سال 1878 تخستین سالن ناخن در نیویورک افتتاح شد. از آن پس و در یک قرن اخیر، لاک ناخن به عنوان روشی آرایشی شناخته شده و هر ساله در حال تغییر و تحول است.

انواع لاک ناخن

مشاهده بیشتر: قیمت لاک پاک کن

دسته بندی بر اساس میزان ماندگاری

خرید لاک ناخن و قیمت لاک ناخن به نوع آن بستگی دارد. لاک ناخن کلاسیک و لاک ناخن ژلیش یا موقت، دو نوع کاملا متفاوت از این محصول و با کاربردهای متفاوت اند. دسته بندی این دو نوع لاک ناخن بر اساس ماندگاری آن‌ها بوده و تفاوتشان از این نظر بسیار زیاد و فاحش است.

لاک ناخن کلاسیک

هنگامی که به دنبال خرید لاک ناخن برای خودتان و استفاده شخصی هستید، اگر آرایشگر و ناخن کار نباشید، حتما خرید لاک ناخن کلاسیک را انجام می‌دهید. این محصول نسبت به روش‌های تزئین ناخن مانند ژلیش و کاشت ماندگاری کمی دارد و برای افرادی که به تنوع زیاد علاقمند اند مناسب است. با خرید لاک ناخن کلاسیک می‌توانید هر روز و هر وقت که بخواهید طرح و رنگ ناخن‌هایتان را عوض کنید. قیمت لاک ناخن کلاسیک بسیار مقرون به صرفه است و به همین علت معمولا همه افراد تعداد زیادی از آن‌ها را دارند.

لاک ناخن کلاسیک از ماده رنگی، پلیمرهای چسبنده و پایه تعلیق کننده ساخته می‌شود و با هوا خشک شده، با استون قابل پاک شدن است. خرید لاک ناخن کلاسیک در رنگ‌های مختلف به معنای بهره بردن از ماده رنگی مختلف است. برای مثال رنگ سبز دارای کروم اکسید، رنگ قرمز دارای کارماین و رنگ سفید دارای تیتانیوم دی اکسید است.

قیمت لاک ناخن کلاسیک به محتویات آن ربطی نداشته چرا که این محتویات تقریبا ثابت اند و افزودنی‌های مضر قیمت لاک ناخن را پایین می‌آورند و ترکیبات تقویتی و تثبیت کننده نیز سبب افزایش قیمت لاک ناخن هستند. پایه تعلیق کننده، شامل چند نوع حلال مختلف مانند استات و اتیل استات است و از ته نشین شدن مواد لاک جلوگیری می‌کند.

ماده پلیمری، نقش ورقه‌ای شدن پلیمر لاک و چسباندن آن به سطح ناخن‌ها را دارد و نام آن نیتروگلوکز است. اگر محصول اکلیلی باشد، قیمت لاک ناخن بر اساس نوع اکلیل آن عوض می‌شود. اکلیل‌ها از پودر میکا یا مروارید تشکیل می‌شوند. آن دسته از لاک‌هایی که دارای اکلیل معمولی و پودر میکا هستند قیمت لاک ناخن مناسبی داشته و نوعی که دارای پودر مروارید است قیمت لاک ناخن بالایی دارد. گاه اکلیل‌ها از فلس ماهی گرفته می‌شوند، که در این صورت عبارت Guanine بر آن‌ها درج می‌شود.

ژلیش یا لاک ناخن موقت

تکنیک ژلیش با استفاده از لاک ناخن موقت یا لاک ناخن ژل، تکنیکی است که در آن ناخن‌های طبیعی، رنگ می‌گیرند اما رنگ آن‌ها ثابت می‌انند و تا زمان ترمیم پابرجا است. در خرید لاک ناخن کلاسیک دیدیم که ماندگاری آن زیاد نیست و به راحتی و با استفاده از استون پاک می‌شود. اما لاک ناخن ژل یا ژلیش، با فرمولاسیونی شامل اکرلیک ژل، رقیق و ثابت بوده و دیرتر پاک می‌شود.

خرید لاک ناخن ژل به تنهایی ممکن نیست و برای آن باید دستگاه UV یا LED داشته باشید؛ چرا که محصول به تنهایی و با هوا خشک نمی‌شود و به این دستگاه نیازمند است. ژلیش باعث استحکام دادن به ناخن و قوام بخشی به بافت آن شده و برای افرادی که دارای مشغله کاری زیادی هستند مناسب است؛ چرا که تا زمان زیادی شامل 10 الی 40 روز، بسته به کیفیت و قیمت لاک ناخن ژل و مهارت فردی که این کار را انجام می‌دهد ماندگار است و از این رو نیازی به تجدید زود به زود ندارد.

استفاده و خرید لاک ناخن ژل رنگ و بافت ناخن را از ترک، تغییر رنگ و تغییر ظاهری مصون می‌دارد و به سالم ماندن ناخن‌ها کمک می‌کند. ژلیش لب پر نمی‌شود، درخشش یا مات بودن خود را از دست نمی‌دهد، اعتیاد به جویدن ناخن را از بین می‌برد و از ایجاد مشکلات پوستی در اطراف ناخن جلوگیری می‌کند. قیمت لاک ناخن ژل از لاک کلاسیک بیشتر است. لاک ناخن کلاسیک ممکن است منافذ پوست را مسدود کند، شکستن ناخن را آسان کند و باعث پدید آمدن قارچ شود.  

مشاهده بیشتر: لوازم جانبی مراقبت از ناخن

دستگاه UV سرطان‌زا است و به ابتلا به سرطان ملانوما کمک می‌کند. به همین دلیل، افرادی که ناخن‌های خود را ژلیش می‌کنند باید از ضد آفتاب استفاده کنند و بعد دست‌های خود را در دستگاه قرار دهند. افرادی که ناخن‌های ظریف و شکننده‌ای دارند، نباید خرید لاک ناخن ژل را انجام دهند. لاک ناخن ژل در واقع کاوری برای سطوح مستحکم است و به همین دلیل است که روی کاشت نیز استفاده می‌شود. اگر ناخن ضعیف و حساس باشد با تکنیک ژلیش خفه شده و اکسیژن کافی به آن نمی‌رسد و در دراز مدت آسیب می‌بیند. افراد با این نوع ناخن باید خرید لاک ناخن کلاسیک و یا کاشت ناخن را انجام دهند.   

ترمیم لاک ناخن ژل کمی پر هزینه است اما تفاوت چندانی با خرید لاک ناخن کلاسیک به تعداد زیاد ندارد. قیمت لاک ناخن ژل به مرغوبیت آن می‌ارزد و با شستشوی زیاد دست‌ها نیز پاک نمی‌شود.

دسته بندی بر اساس شکل ظاهری

 •          لاک ناخن براق
 •          لاک ناخن مات
 •          لاک ناخن اکلیلی
 •          لاک ناخن مخملی
 •          لاک ناخن کروم
 •          لاک ناخن متالیک
 •          لاک ناخن نئون
 •          لاک ناخن صدفی
 •          لاک ناخن شنی
 •          لاک ناخن ترک یا کرکل
 •          لاک ناخن مغناطیسی

خرید لاک ناخن

حال که با انواع لاک ناخن آشنایی دارید، بهتر است بپرسید که کدام یک برای شما مناسب‌تر است و در آخر، چه شکل ظاهری و مدلی به دست‌های شما می‌آیند؟ دوست دارید ناخن‌هایتان چه رنگی باشند؟ پیشنهاد ما به شما بهره بردن از تنوع رنگی فراوان در محصولات فوق العاده سایت پیشگام نگار است.

خرید لاک ناخن در انواع مدل‌ها در این سایت میسر بوده و رنگ آن‌ها دقیقا مطابق چیزی است که در عکس‌ها مشاهده می‌کنید. خرید اینترنتی و به خصوص خرید لاک ناخن از پیشگام نگار، به شما این اطمینان را می‌دهد که در حال استفاده از محصولی اصل و اورجینال هستید. چرا که همه کالاها دارای ضمانت اند و سایت تعهد دارد برترین محصولات را برای مشتریان خود آماده سفارش قرار دهد. قیمت لاک ناخن در این فروشگاه اینترنتی بسیار مناسب است، به طوری که می‌توانید چندین محصول را به طور همزمان خریداری کنید و از مزایای ویژه برخوردار شوید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد