مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر کن با

قیمت
تومان تومان
تولید کننده
نمایش بیشتر نمایش کمتر
فیلتر

پرایمر چشم

اتمام موجودی
بررسی و خرید اینترنتی پرایمر زیرساز آرایش دور چشم بلفامد افزایش ماندگاری آرایش، بخصوص در آب و هوای گرم و مرطوب ایجاد پایه و سطحی صاف و نرم برای آرایش بهتر پر کردن چین و چروک‌ها و صاف کردن پوست آبرسانی و مرطوب...

پرایمر چشم

برای داشتن آرایشی مرتب و آراسته، باید از پرایمر استفاده کنید. پرایمر پایه آرایش است و زیرساز اصلی آن را تشکیل می‌دهند. این محصول پوست را آبرسانی و تقویت کرده، باعث ثبات و ماندگاری میکاپ می‌شود. یکدست شدن رنگ پوست به استفاده از یک پرایمر خوب وابسته است چرا که این محصول اثر خشکی را از بین می‌برد و چربی پوست را کنترل می‌کند. ایجاد لایه‌ای محافظتی در برابر محصولات آرایشی دیگر و پوست و همچنین مات و طبیعی نشان دادن آرایش صورت از دیگر وظایف پرایمر است. البته که این محصول ناهمواری‌ها و منافذ باز پوست را نیز می‌پوشاند و جلوه‌ای صاف و جذاب به آن هدیه می‌دهد.

اما قسمت‌های مختلف پوست، به محصولات متفاوتی نیاز دارند؛ چرا که بافت آنان با یکدیگر فرق دارد. یکی از قسمت‌هایی که همیشه محصولات مخصوص به خود را داشته و دارای بافت ویژه‌ای است، چشم و اطراف چشم بوده، که پوست بسیار حساس و ظریفی دارد و محصولات عادی برای آن بسیار تهاجمی و قوی هستند. پرایمر نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای نوع خاصی برای این قسمت، با نام پرایمر چشم است. 

پرایمر چشم چیست؟

اصلا پرایمر ب چ دردی میخوره ؟ همان طور که گفتیم پرایمر پوشانندگی و ماندگاری آرایش را افزایش می‌دهد. پرایمر چشم محصولی با همین کارکرد اما برای پوست اطراف چشم است. این محصول تیرگی و گودی دور چشم را می‌پوشاند و پوست آن را برای داشتن هر گونه آرایش آماده می‌کند. خرید پرایمر چشم سبب می‌شود تا محصولاتی همچون خط چشم، سایه چشم، ریمل چشم و... راحت‌تر روی پلک بنشینند و پس از گذشت ساعات زیاد پخش نشوند، نریزند، پاک نشوند و شکل اولیه خود را از دست ندهند.

افرادی که دوست دارند آرایش آن‌ها صاف و یکدست روی پوستشان بنشیند و رنگدانه‌های لوازم آرایشی‌شان خود را به طور کامل نشان دهند باید از پرایمر چشم استفاده کنند. حتی اگر محصول آرایشی مورد استفاده شما ضد آب نباشد و با چربی بالای خود خیلی زود پخش شود و بریزد، پرایمر چشم از آن جلوگیری می‌کند و یا آن را به تعویق می‌اندازد. این محصول در برابر تعریق، رطوبت و حرارت مقاوم است. خرید پرایمر چشم برای افرادی که پوست چرب دارند حیاتی و ضروری می‌باشد و برای افراد دیگر نیز توصیه می‌شود؛ یعنی محصولی ضد چربی نیست، تنها باعث طبیعی و مات به نظر رسیدن میکاپ می‌شود و از چرب شدن پوست، به هر نوعی که باشد جلوگیری می‌کند.

علاوه بر پوشاندن خطوط و تیرگی دور چشم، تثبیت آرایش آن، یکدست کردن پوست و کاور کردن ناهمواری‌ها، خرید پرایمر چشم به جذابیت بخشی به آرایش کمک می‌کند. بسیاری از افراد این محصول را نادیده می‌گیرند و تصور می‌کنند که اثر آن چندان مهم نیست، اما گریمورهای مطرح، میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای و همه افرادی که به داشتن ظاهری آراسته اهمیت می‌دهد از پرایمر چشم استفاده می‌کنند. این محصول پوست را برای مراحل بعدی آرایش آماده می‌کند و باعث می‌شود آرایش چشم بی‌نقص باشد.

همان طور که می‌دانید آرایش چشم آرایش سخطی است و بسیاری از افراد در آن تبحر ندارند یا از امتحان آن می‌ترسند. خط چشم و ریمل چشم و یا حتی سایه چشم ممکن است بریزند و پخش شود و یا اطراف موضع را دچار لکه کنند. پرایمر چشم به لکه گیری کمک می‌کند. این محصول بسیار مرطوب کننده و تقویت کننده است و از ایجاد خطوط خشکی که یکدستی سایه چشم را برهم می‌زنند جلوگیری می‌کند. چین و چروک‌های اطراف چشم، خشکی‌ها، التهابات و دیگر مشکلات با اثر آبرسانی و مرطوب کنندگی پرایمر چشم برطرف می‌شوند و پوست صاف دیده می‌شود.

          کاربرد پرایمر چشم

 •          زیرسازی مناسب پوست و آماده کردن ناحیه اطراف چشم برای هر نوع آرایش
 •          پوشش چین و چروک‌های سطحی و صاف نمودن سطح پوست
 •          مرطوب کنندگی و آبرسانی پوست
 •          کاهش اثر شیمیایی مضر دیگر مواد آرایشی بر پوست
 •          پوشش منافذ پوستی و یکدست کردن ظاهر آن
 •          کاور ناهمواری‌ها و برآمدگی‌هایی چون جوش و میلیا و یا کاهش اثر آن‌ها
 •          از بین بردن اثر ظاهری جای جوش و لک
 •          جلوگیری از چرب شدن بیش از حد پوست و کمک به ایجاد جلوه مات
 •          کمک به راحت‌تر کشیدن خط چشم و روان شدن دست در انجام میکاپ
 •          جلوگیری از ماسیدن میکاپ و چرب شدن سایه
 •          پیشگیری از پخش شدن آرایش و ریزش آن به اطراف چشم‌ها
 •          افزایش مقاومت آرایش در برابر تعریق، رطوبت و حرارت
 •          جلوگیری از تغییر رنگ محصولات آرایشی بر روی پوست
 •          نشستن بهتر آرایش بر چشم‌ها

نحوه و طریقه استفاده از پرایمر چشم

ابتدا دور چشم خود را با پاک کننده آرایش چشم تمیز کنید و سپس از مرطوب کننده روزانه دور چشمتان استفاده نمایید. از آن جایی که اکثر محصولات پرایمر چشم دارای اثر مرطوب کنندگی و آبرسانی نیز هستند، ممکن است به این کار نیازی نباشد. هنگامی که به قیمت پرایمر چشم توجه می‌کنید، به قدرت پوشانندگی آن و همچنین میزان رطوبت رسانی‌اش نیز نگاهی بیندازید. در هر صورت، لازم است که پوست دور چشم شما مرطوب شود.

سپس مقداری از پرایمر چشم را با نوک انگشت یا براش آرایشی مخصوص به صورت لایه‌ای نازک بر پوست اطراف چشم خود قرار دهید. برای پخش این محصول بر پوست پلک، از خط رویش مژه‌ها شروع کنید و به ابروها برسید. پرایمر چشم پس از 20 تا 40 ثانیه جذب می‌شود و در این زمان لازم است تا به آن دست نزنید. از پرایمر چشم در پلک‌های پایین و همه نقاطی که قرار است آرایش شوند نیز استفاده کنید. ‌در استفاده از این محصول در پلک پایین و زیر چشم محتاط باشید، چرا که بسیار حساس است.

پس از جذب کامل پرایمر چشم به پوست می‌توانید آرایش چشم خود را آغاز کنید. در نظر داشته باشید که پرایمر چشم نه تنها برای زمانی که قصد دارید آرایش غلیظی داشته باشید، بلکه برای همه زمان‌هایی که دوست دارید پوست اطراف چشمتان صاف به نظر برسد مناسب است. این محصول رنگ پوست صورت و پلک را یکدست می‌کند، بدون استفاده از سایه پلک‌ها را جذاب نشان می‌دهد، برای پلک و چشم بزرگ کارکرد زیادی دارد، برای پوست چرب و کسی که زیاد عرق می‌کند یا می‌خواهد آرایشی با ماندگاری بالا داشته باشد مفید است و رنگ سایه را چندین برابر پررنگ‌تر و زیباتر نشان می‌دهد. 

راهنمای خرید و اطلاعات قیمت بهترین پرایمر سایه چشم

خرید پرایمر چشم مات کننده برای افراد با پوست چرب مناسب است و ترشح چربی را در پوست آنان کم می‌کند. این محصول اثر خشک کنندگی ندارد و عین طراوت بخشی و حفظ تازگی پوست، آن را مات و طبیعی نشان داده، غدد سبابه را کنترل می‌کند و جلوه براق و ناخوشاند پوست را از بین می‌برد.

خرید پرایمر چشم مرطوب کننده یا روغنی از پوسته پوسته شدن پوست و اثر چین و چروک‌ها بر آرایش جلوگیری می‌کند و برای افراد با پوست خشک مناسب است. قیمت پرایمر چشم مرطوب کننده با قیمت پرایمر چشم مات کننده تفاوتی ندارند و کیفیت و پوشانندگی آن‌ها است که این مسئله را تغییر می‌دهد.  

برای خرید پرایمر چشم به قیمت پرایمر چشم ارزان توجه نکنید.زیرا این محصول مستقیما با چشم‌های شما در تماس است و نامرغوب بودن آن حساسیت‌ها، عفونت‌ها و بیماری‌های جدی به دنبال می‌آورد. پیشگام نگار لوازم آرایشی فوق العاده‌ای از جمله پرایمر چشم را فراهم آورده و با دقت و وسواس تمام به انتخاب برندهای خود دست زده است. از این رو می‌توانید به آن اعتماد کنید و محصول مورد نظرتان را با توجه به تنوع کالاهای فراوان و امکان مشاوره تلفنی با کارشناسان انجام دهید. قیمت پرایمر چشم در این سایت با توجه به ارتباط بی‌واسطه با تولید کننده‌ها مناسب است و بیشترین کیفیت را در به صرفه‌ترین حالت برای شما ایجاد می‌کند.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد