50% تخفیف

كاندوم خاردار و شياردار چرچیلز حاوی روان كننده تأخيري مضاعف و ژل کرم بسته 12عددی

701557

جدید

بررسی و خرید اینترنتی كاندوم خاردار و شياردار چرچیلز حاوی روان كننده تأخيري مضاعف و ژل کرم

 • دارای ماده تاخیری

 • نازک 

 • مقاومت بالا

 • تحریک کننده

 • روان کننده

 • خاردار و شیاردار

 • انعطاف پذیر 

 • دارای ژل کرم برای لذت بیشتر

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز:

25,000 تومان

50,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

كاندوم خاردار و شياردار چرچیلز حاوی روان كننده تأخيري مضاعف و ژل کرم بسته  12عددی

چرچیلز یکی از بهترین برندهای تولید کاندوم است. امروزه افراد زیادی از کاندوم‌های چرچیلز برای روابط جنسی مطمئن و سالم بهره مند می‌شوند. استفاده از کاندوم از مبتلا به بیماری‌های مقاربتی مثل کلامیدیا، سوزاک، هپاتیت، ایدز و غیره جلوگیری می‌کند. همچنین برای جلوگیری از بارداری کاندوم یکی از کم عوارض‌ترین راه‌های پیشنهادی است که اگر درست و دقیق استفاده شود 100 درصد می‌تواند از بارداری‌های احتمالی و ناخواسته جلوگیری کند. گاهی زوجین به علت نگرانی درباره بارداری روابط جنسی خوبی ندارند و لذت کافی را به خاطر این نگرانی نمی‌برند.

همچنین استفاده از روش‌های دیگری مثل قرص‌های ضدبارداری عوارض جبران ناپذیری برای سلامتی و پوست خواهد داشت. استفاده از آی یو دی‌ها نیز به چک ماهانه بارداری نیاز دارد و سختی‌های خاص خود را به همراه دارد. کاندوم یکی از مطمئن‌ترین و در دسترس‌ترین راه‌های جلوگیری است. استفاده از آن‌ها بسیار راحت بوده و می‌توانند امکانات ویژه‌ای را برای رابطه‌ی جنسی جذاب ایجاد نمایند. برای مثال این مدل کاندوم دارای خارهایی منحصر به فرد برای ایجاد لذت فراوان در بانوان می‌شود. حلقه‌های آناتومیک این کاندوم حس خوبی در رابطه‌ی جنسی ایجاد می‌کند.

چرچيلز - كاندوم اسپشيال خاردار و شياردار روان كننده تأخيري دابل ژل گرم 12عددي

چرا تأثیر روان کننده در کاندوم چرچیلز جالب است؟ 

تقریباً یکی از مهمترین مشکلات ما در رابطه‌ی جنسی، همین مسئله‌ی خشکی واژن و دردناک بودن رابطه است. حتی اگر بسیار تحریک کاملی صورت گرفته باشد باز هم بعد از چند حرکت ساده و معمولی به دلیل اصطکاک زیاد، واژن به حالت خشکی می‌رسد. احتمالاً درست در همین لحظه است که شریک شما از سوزش اطراف واژن به شما شکایت خواهد کرد. ضمن اینکه در این حالت به علت تحریک همراه با سوزش کلیتوریس، ارگاسم به سختی صورت می‌پذیرد.

مشاهده بیشتر: محصولات جنسی

یکی از ساده‌ترین و اشتباه‌ترین راه‌هایی که در این موقع به ذهن برخی از افراد می‌رسد، استفاده از آب دهان است!. صرف نظر از اینکه این حرکت تأثیر بدی در ذهن همسر شما ایجاد می‌کند، اینکه آب دهان حاوی باکتری‌هایی است که احتمال ایجاد عفونت و قارچ را در درون رحم همسرتان به وجود می‌آورد، نیز می‌تواند خاطره‌ی ناخوشایندی از رابطه‌ی جنسی در ذهن شما باقی بگذارد. استفاده از کاندوم چرچیلز شما را از این نگرانی‌ها نجات می‌دهد. این کاندوم حاوی مواد روان کننده است که البته برای رفع خشکی واژن و رابطه‌ی جنسی لذت بخش و به یاد ماندنی بسیار مفید است. 

تأثیر ماده تاخيري در کاندوم چرچیلز

انزال زودرس یا زود انزالی یکی از انواع بی‌شمار اختلال‌های جنسی است. زمانی که مرد، پیش از آنکه شریک جنسی‌اش ارضاء شود دچار انزال شده و از وی اسپرم خارج شود، گفته مي‌شود مرد دچار انزال زودرس یا زود انزالی است. گاهی انزال زودرس طبيعي بوده و بر اثر پرهیز طولانی مدت از مسائل جنسی بوجود مي‌آيد. انزال زودرس دائمی، مشکلی جدی بوده و به عدم رضایت خود فرد یا شریک جنسی‌اش منجر مي‌شود.

در تحقیقاتی که در کشور آمریکا روی مردان انجام شده است مشخص گردید مردانی که انزال زودرس داشته‌اند حتی عمر کوتاه‌تری نسبت به دیگران دارند. براساس این نکته مشکل زود انزالی یکی از مشکلات جدی در زندگی زوجین است که اصول زندگی از جمله رابطه جنسی راحت و درست را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در این رابطه استفاده از داروهای درمانی نیز برای این مشکل عوارض خاص خود را دارد. اما کاندوم تأخيري چرچیلز حاوی ماده‌ای تأخيري بوده که می‌تواند از انزال زودرس جلوگیری می‌کند. بدین ترتیب رابطه‌ی جنسی به یاد ماندنی برای مصرف کنندگان ایجاد می‌کند.

ویژگی‌های کاندوم خاردار تأخيري دابل ژل کرم

 • دارای ماده تاخیری

 • نازک 

 • مقاومت بالا

 • تحریک کننده

 • روان کننده

 • خاردار و شیاردار

 • انعطاف پذیر 

 • دارای ژل کرم برای لذت بیشتر

جنس این کاندوم از لاتکس 100 درصد طبیعی است. ژل موجود در این کاندوم علاوه بر خاصیت روان کنندگی احساس حرارت بالا را در آلت تناسلی به وجود می‌آورد و همین عامل است که استفاده از این کاندوم را برای مشتری‌های مخصوص به خود به یک کاندوم شگفت‌انگیز تبدیل کرده است. عده‌ای از افراد از خریدن کاندوم‌های نازک امتناع می‌کنند چرا که نگران پاره شدن آن می‌شوند اما کاندوم چرچیلز از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و رابطه ی جنسی ایمن و مطمئنی برای شما ایجاد می‌کند. نازکی این کاندوم به اندازه‌ای است که آن را شفاف کرده و لذت بخشی زیادی در حین رابطه را به وجود می‌آورد. همچنین خارها و حلقه‌های موجود در آن رابطه ی جنسی را در اوج لذت قرار دهد.

کاندوم خاردار و شیاردار روان کننده چرچیلز برای چه افرادی مناسب است؟ 

افرادی که علاقه به روابط جنسی با حرارت بالایی دارند از استفاده این کاندوم فایده‌ی زیادی می‌برند چرا که ژل کرم موجود در آن احساس گرما را در نواحی درگیر رابطه جنسی به وجود می‌آورد. همچنین ماده روان کننده آن بسیار مناسب افراد با واژن خشک است چراکه دردناکی رابطه‌ی جنسی را از بین می‌برد. انعطاف پذیری آن نگرانی راجع به پارگی را کاملاً از بین می‌برد مضاف بر آن جنس لاتکس آن ضد حساسیت بوده و برای انواع پوست مناسب است. گفتنی است که در هر بسته از این کاندوم 12عدد مناسب برای 12 بار رابطه‌ی جنسی تعبیه شده است.

نحوه‌ی استفاده کاندوم خاردار و شیاردار چرچیلز

هنگام استفاده از کاندوم خیلی آهسته آن را از لبه تعیین شده برای باز کردن بسته‌بندی باز کنید. برای باز کردن دقت داشته باشید که به سطح خارجی کاندوم با ناخن آسیبی وارد نکنید. پشت و روی کاندوم را تعیین کنید. برای استفاده از کاندوم و آلوده نکردن پشت کاندوم به ترشحات آلت تناسلی، لازم است قبل از پوشیدن کاندوم پشت و روی آن را مشخص کنید. برای این کار کافی است تا چند سانتی‌متری را از کاندوم باز کنید تا پشت و روی آن مشخص شود. سر نگهدارنده‌ی منی در قسمت انتهایی کاندوم را بگیرید.

با دست دیگر با دقت و به آرامی و بدون تماس ناخن با سطح کاندوم، آن را به روی آلت تناسلی خود که در حالت نعوظ قرار دارد بکشید. پس از انزال، در حالی که آلت هنوز در حالت نعوظ قرار دارد، باید نزدیکی را خاتمه داد و کاندوم را در آورید. مراقب باشید که کاندوم از روی آلت شما بیرون نیاید. خروج بایستی با گرفتن لبه کاندوم صورت گیرد تا از سُر خوردن کاندوم و نشت منی جلوگیری شود. در انتها کاندوم را گره بزنید تا از خروج مایع مَنی جلوگیری کنید.

منبع: پیشگام نگار

نوشتن دیدگاه

كاندوم خاردار و شياردار چرچیلز حاوی روان كننده تأخيري مضاعف و ژل کرم بسته 12عددی

بررسی و خرید اینترنتی كاندوم خاردار و شياردار چرچیلز حاوی روان كننده تأخيري مضاعف و ژل کرم

 • دارای ماده تاخیری

 • نازک 

 • مقاومت بالا

 • تحریک کننده

 • روان کننده

 • خاردار و شیاردار

 • انعطاف پذیر 

 • دارای ژل کرم برای لذت بیشتر

نوشتن دیدگاه

 
dmtcomment
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

منو