مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر کن با

قیمت
تومان تومان
تولید کننده
نمایش بیشتر نمایش کمتر
فیلتر

مداد چشم

مداد چشم

یکی از اهداف اصلی آرایش کردن افزایش جلوه چشم‌ها و زیبایی بخشی به آن‌ها است. آرایش چشم‌ها ابتدا به منظور آیینی و همچنین حفظ سلامتی صورت می‌گرفت و بعد، با گذشت قرون مختلف تا به اکنون، به کاری رایج برای زیباتر شدن تبدیل شده است. همه افراد، چه کسانی که چشم‌های کوچکی دارند، چه افراد با چشم‌های بزرگ، سر پایین، رنگی، بادامی و... با آرایش چشم زیباتر می‌شوند و اگر راه و روش مخصوص به خود را پیدا کنند قادر به تطبیق دادن چشم‌هایشان با سلیقه شخصی خود خواهند بود. معجزه آرایش همین است و به همین علت کاری دوست داشتنی به نظر می‌رسد.

یکی از ابزار آلات آرایشی که در دسته خط چشم‌ها قرار می‌گیرد، مداد چشم است. احتمالا همه شما با این محصول پرطرفدار و کاربردی آشنا هستید، اما بیایید در آن ریزتر شویم و موضوعات زیر را بررسی کنیم:

 مداد چشم چیست؟

انواع مداد چشم کدام است؟

خرید مداد چشم چه مزایایی دارد؟

قیمت مداد چشم

مشاهده بیشتر: قیمت پرایمر چشم

 مداد چشم چیست؟

خط چشم محصولی است که برای آرایش چشم در بالای پلک، پلک زیرین و داخل چشم کاربرد دارد و باعث درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها و یا ایجاد خطوطی خاص و متفاوت در اطراف آن‌ها می‌شود. بستگی دارد که با چه دیدی به آن نگاه کنید و دلتان چه آرایشی بخواهد. یکی از انواع خط چشم، نوع مدادی آن یا مداد چشم است. بافت مداد چشم جامد است، اما به قدری نرم و روان است که بتواند بر پوست کشیده شود و خطوطی هماهنگ و زیبا ایجاد نماید.

مداد چشم قابل استفاده برای داخل چشم‌ها است. این محصول طریقه مصرف بسیار راحتی دارد و جامد بودن آن سبب می‌شود که زمانی برای خشک شدن خط چشم لازم نباشد. اکثر انواع خط چشم پس از استفاده، به چند ثانیه مکث و بستن چشم‌ها نیاز دارند وگرنه خراب می‌شوند و زحمتتان را به باد می‌دهند. مداد چشم چنین مشکلی ندارد و دارای استفاده سریع، ماندگاری بالا و اثرگذاری فوق العاده است. البته فراموش نکنید که ما در حال صحبت درباره خرید مداد چشم مرغوب و استاندارد هستیم، نه هر محصولی که به این نام توزیع می‌شود.

دقت پایین در آرایش، لرزش دست‌ها یا ترس از قرینه نشدن میکاپ چشم سبب می‌شود که بسیاری از افراد دوست نداشته باشند از خط چشم استفاده کنند یا این که نتوانند. مداد چشم مخصوص این افراد و کسانی که عجله دارند، باید آرایش روزانه سریعی داشته باشند و یا علاقه‌ای به وقت گذاشتن برای میکاپ خود ندارند بوده و ممکن است نظرشان را در رابطه با این خط چشم عوض کند. بسیاری از افراد از این محصول به عنوان تمرینی برای آرایش‌های حرفه‌ای تر استفاده می‌کنند. البته این به معنای عدم کاربرد مداد چشم در آرایش تخصصی و حرفه‌ای نیست.

مداد چشم به سادگی تصحیح می‌شود و تجدید آن آرایش شما را نازیبا نشان نمی‌دهد و آراستگی‌تان را مختل نمی‌کند. قیمت مداد چشم بسیار مناسب بوده و با وجود کیفیت خوب، ارزان و قابل دسترس است. تیزی مداد چشم معمولا با تراش تغییر می‌کند و به همین دلیل قادر است انواع خطوط را بر چشم‌ها ایجاد کند. مداد چشم حتی می‌تواند به عنوان سایه چشم استفاده شود و در صورت رنگی بودن درخششی بی‌نهایت به وجود بیاورد. تنها لازم است همان کاری که با سایه چشم مدادی انجام می‌دهید را تکرار کنید تا از رنگ و لعاب ایجاد شده بر چشم‌های خود لذت ببرید.

مشاهده بیشتر: قیمت پاک کننده آرایش چشم

خطوط محو و سایه مانند، خطوط دقیق و باریک، همه با خرید مداد چشم بر چشم‌هایتان قرار می‌گیرند و بعد به راحتی با مواد پاک کننده آرایشی پاک می‌شوند. اگر دوست دارید که امکان پخش شدن خط چشم به کمترین حد خود برسد از محصولات تثبیت کننده آرایشی مانند پرایمر و کانسیلر استفاده کنید.

در خرید مداد چشم به میزان روغنی بودن آن توجه کنید. اگر بافت محصول نرم‌تر و دارای چربی بیشتری باشد، خطوط یکدست‌تری ایجاد می‌کند و بین خطوط بریدگی به وجود نمی‌آید، ماندگاری مداد چشم کمتر است و استفاده از آن به عنوان سایه چشم مدادی یا در ترکیب با سایه نتیجه مطلوبی دارد.

اگر بافت محصول خشک باشد ماندگاری زیادی دارد، کشیدن خطی بدون بریدگی با آن مشکل‌تر است و کشیدن خطوط باریک، ظریف و کشیده با آن آسان خواهند شد. این محصول تنوع رنگی بالایی دارد و برای ست کردن استایلتان با آرایش چشم‌ها، به کار بردن رنگ سفید و رنگ‌های روشن، و ایجاد تنوع و اغراق سود زیادی دارد.

بی‌انصافی است اگر بگوییم که ماندگاری این محصول از سایر خط چشم‌ها بالاتر است. چرا که این طور نیست و به همین علت استفاده از کانسیلر و پرایمر در کنار آن توصیه شده است. با تراشیدن مداد چشم آلودگی‌های احتمالی حاضر بر آن از بین می‌روند و فرد شانس استفاده از کالایی تقریبا نو را پیدا می‌کند. محفظه خط چشم مایع و لا به لای براش آن محل تجمع باکتری و میکروب است؛ خرید مداد چشم این مشکل را برطرف می‌کند.  

مشاهده بیشتر: قیمت تقویت کننده مژه و ابرو

 انواع مداد چشم کدام است؟

مداد چشم می‌تواند مشکی، سیاه و قهوه‌ای و همچنین رنگی باشد. رنگ‌های گروه اول که غیر فانتزی اند دارای طرفداران بیشتری هستند. چرا که اکثریت خانم‌ها به تیره کردن اطراف چشم علاقه دارند و دوست دارند رنگ آرایش چشم آن‌ها با مژه‌های طبیعی و ابروانشان همخوانی داشته باشد. مداد چشم اثری طبیعی و زیبا ایجاد کرده و در پرپشت نشان دادن مژه‌ها نیز نقش مهمی دارد.

نوع رنگی محصول نیز مانند نوع ساده در داخل چشم‌ها قابل استفاده است و استایلی عجیب و غریب و ماکسیسال به چهره شما می‌دهد. جدای از رنگ، خرید مداد چشم و قیمت مداد چشم به نوع آن اعم از پایه واکسی، پایه سرمه، پایه پودری و پیچی و مکانیکی وابسته است.

مداد چشم با پایه پودری

تمام کسانی که برای اولین بار می‌خواهند از خط چشم استفاده کنند، باید خرید مداد چشم با پایه پودری را در رأس کار خود قرار دهند. این محصول نوک سفتی دارد و قادر به ایجاد خطوط منظم به راحتی آب خوردن است.

مداد چشم با پایه واکسی

مداد چشم با پایه واکسی نوک نرم‌تری دارد و به روان کشیدن خط چشم کمک می‌کند. افرادی که دوست دارند رنگدانه‌های محصول مورد نظرشان بسیار غنی باشد و برای مثال رنگ مشکی بسیار غلیظی به جا بماند باید خرید مداد چشم واکسی را انجام دهند. هر چند که پخش شدن و قرار گیری خط بر چشم‌ها توسط این محصول راحت است، اما استفاده آسانی ندارد و برای افراد حرفه‌ای و کسانی که دارای مهارتی نسبی در آرایشگری اند مناسب است.

مشاهده بیشتر: قیمت ریمل چشم

مداد چشم با پایه سرمه‌ای

خرید مداد چشم با پایه سرمه‌ای، به علت وجود سرمه و مواد طبیعی فرد را از بافت نرمی برخوردار می‌کند که دارای مواد تقویتی و خواص درمانی نیز هست. این محصولات به تراشیده شدن نیازی ندارند و آن قدر نرم اند که برای استفاده از آن‌ها باید بسیار ماهر باشید. مداد چشم سرمه‌ای ماندگاری بالایی دارد و با شستشوی ساده از بین نمی‌روند، اما از سرمه سنتی راحت‌تر پاک می‌شوند. جذابیت شرقی و مناسب مهمانی‌های شبانه را با مداد چشم با پایه سرمه‌ای تجربه کنید.  

مداد چشم مکانیکی

مداد چشم مکانیکی همان مداد چشم سرمه‌ای است و تنها دارای قابلیت تراشیده شدن و استفاده آسان‌تر می‌باشد. این محصول نرمی کمتری دارد و به اندازه محصول پیشین چرب نیست. خرید مداد چشم مکانیکی برای افرادی که دارای مهارتی نسبی در کشیدن خط چشم هستند مناسب است.

مشاهده بیشتر: قیمت سایه چشم

مداد چشم پیچی

مداد چشم پیچی دارای بسته بندی پیچی، مانند رژ لب مایع است و در عین حال بسیار ظریف و مناسب کشیدن انواع خطوط می‌باشد. این محصول معمولا دارای ماندگاری بالا و 24 ساعته است و ساختار بسیار نرم و منعطفی دارد. مداد چشم پیچی ضمن داشتن طریقه مصرف راحت، به تراش کردن نیازی ندارد و با حرکت دادن و استفاده از مزایای بسته بندی آن کاملا قابل کنترل است. این محصول اثرگذاری حرفه‌ای دارد و بسیار جذابیت بخش است.

 خرید مداد چشم چه مزایایی دارد؟

  •          سهولت در استفاده و مناسب برای تمرین افراد مبتدی
  •          قابل استفاده برای خطوط محو و Fade به عنوان سایه چشم مدادی
  •          دارای تنوع رنگ بسیار بالا
  •          قابل استفاده در داخل چشم‌ها
  •          امکان ایجاد انواع خطوط و مناسب همه سلیقه‌ها
  •          شرایط نگهداری و حمل آسان
  •          درشت نشان دادن چشم‌ها
  •          و...

مشاهده بیشتر: قیمت خط چشم

قیمت مداد چشم

یافتن بهترین مداد چشم و در کل بهترین لوازم آرایشی، پیدا کردن قیمت مناسب و در نهایت خرید آن، اکنون دغدغه بسیاری از ما است. حال بسیاری از محصولاتی که به آن‌ها عادت داشتیم کمیاب شده اند یا دیگر در بازار پیدا نمی‌شوند. جایگزین مناسب برای این محصولات و راه حل برای استفاده از کالاهای مرغوب و باکیفیت چیست؟ از کجا بدانیم که یک محصول تقلبی و دیگری اصل است؟ خصوصا لوازم آرایشی، که کیفیت نداشتنشان ما را با عوارض شدیدی مواجه می‌کند و خیلی خطرناک است.

اگر به دنبال مناسب‌ترین قیمت مداد چشم در انواع رنگ‌ها، طرح‌ها و مدل‌ها هستید و می‌خواهید خرید مداد چشم خود را از برندهای حرفه‌ای و معتبر انجام دهید، به پیشگام نگار مراجعه کنید و از خدماتی عالی در این رابطه درخوردار شوید. این فروشگاه اینترنتی مشغول در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی، محصولاتی اورجینال با نقد و بررسی کامل درباره آن‌ها ارائه می‌کند و تجربه خرید اینترنتی محشری برایتان رقم می‌زند.   

ادامه مطلبShow less

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام